101 000 ветеранів отримали допомогу в Юридичній сотні

Підтримати

Номер гарячої лінії:  0 800 308 100

Зразки рапортів та заяв

Військовий рапорт – це документ, за допомогою якого військовослужбовець може звернутися до командування щодо тих чи інших питань. Зазвичай, рапорт пишеться в довільній формі, адже встановлених зразків рапортів щодо різних питань немає. Важливо чітко описати суть питання та обставини, за можливості посиланням на норми законодавства.

 У цьому розділі юристи “Юридичної сотні” підготували орієнтовні зразки рапортів та заяв щодо найбільш актуальних питань. 

Увага! Для уникнення спірних ситуацій юристи рекомендують документувати всі відносини між військовослужбовцем та частиною. Будь-які ваші дії мають бути підкріплені рапортом. При можливості завжди наполягайте, щоб рапорт був зареєстрований в частині або, принаймні, робіть копію рапорту та просіть особу, яка його прийняла поставити підпис та дату прийняття документу. Якщо рапорт категорично не приймають особисто – надішліть його на адресу частини рекомендованим листом з  повідомленням про вручення та описом вкладення.

Відпустки та звільнення з військової служби

Грошове забезпечення

Зразок заяви щодо індексації грошового забезпечення після звільнення з військової служби Зразок заяви на індексацію Рапорт щодо виплати компенсації за неотриману додаткову відпустку Заява на виплату допомоги до 5 травня Рапорт про виплату грошової компенсації за невикористані дні щорічної основної відпустки Рапорт про виплату грошового забезпечення за період перебування на лікуванні (не пов’язаного з пораненням) Рапорт про отримання компенсації за неотримане речове майно Рапорт про надання матеріальної допомоги у зв’язку із скрутним матеріальним становищем Рапорт про надання коштів на оздоровлення без вибуття у відпустку Рапорт на виплату за підписання першого контракту Рапорт на отримання підйомної допомоги Рапорт про перерахування грошового забезпечення Рапорт про виплату грошової компенсації за невикористані дні щорічної основної відпустки (без надання відпустки) Рапорт про надання коштів на оздоровлення Рапорт про відшкодування заборгованості по грошовому забезпеченню Заява від членів сім’ї про перерахування грошового забезпечення Рапорт про отримання одноразової грошової допомоги при інвалідності/втраті відсотка працездатності

Додаткові рапорти на період воєнного стану

Додаткові соціальні гарантії та пільги

Забезпечення житлом

Звільнення від сплати відсотків по кредиту

Одноразова грошова допомога за поранення

Оформлення статусу сім’ї загиблого