110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Памʼятки

Підвищення обізнаності та поінформованості військовослужбовців та ветеранів російсько-української війни про свої права, обов’язки та соціальні гарантії — одне із основних завдань Юридичної Сотні.

Всі пам’ятки затверджуються відповідними Центральними органами виконавчої влади. Кожна пам’ятка розробляється на підставі аналізу практики застосування чинного законодавства. За 2016-2019 рр. надруковано 102500 примірників Пам’яток.

Увага! Для уникнення спірних ситуацій юристи рекомендують документувати всі відносини між військовослужбовцем та частиною. Будь-які ваші дії мають бути підкріплені рапортом. При можливості завжди наполягайте, щоб рапорт був зареєстрований в частині або, принаймні, робіть копію рапорту та просіть особу, яка його прийняла поставити підпис та дату прийняття документу!

Пам’ятка учасникам російсько-української війни

Ця пам’ятка розроблена ГО “Юридична Сотня” спільно з фахівцями Міністерства соціальної політики України, Міністерства у справах ветеранів, та Міністерства оборони України та Генерального Штабу Збройних Сил України з метою забезпечення військовослужбовців базовою інформацією щодо пільг, прав і соціальних гарантій, а також – надання рекомендацій щодо порядку дій в певних ситуаціях.

Тематичні пам’ятки

Увага! Нижченаведені пам’ятки не оновлюватимуться. Всі останні оновлення будуть відображені в Пам’ятці учасникам російсько-української війни