110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Гаряча лінія

Гаряча лінія Юридичної сотні – безкоштовна для військовослужбовців, ветеранів та членів їх сімей щодо питань проходження військової служби та соціального забезпечення ветеранів.

 

 

Гаряча лінія Юридичної сотні вже понад 8 років надає кваліфіковану правову безоплатну допомогу військовослужбовцям, ветеранам та членам їх сімей.

Зразки рапортів та заяв

Приклади всіх рапортів і заяв, які можуть знадобитися.

Рапорт про звільнення з військової служби військовослужбовців за контрактом у зв`язку з рішенням ВЛК про тимчасову непридатність з переоглядом через 6–12 місяців під час дії воєнного стану.
Logo Legal Black
Рапорт про звільнення з військової служби мобілізованих у зв`язку з рішенням ВЛК про тимчасову непридатність з переоглядом через 6–12 місяців під час дії воєнного стану.
Logo Legal Black
Рапорт на звільнення мобілізованих військовослужбовців, якщо їхні близькі родичі загинули або пропали безвісти під час стримування збройної агресії росії у Донецькій та Луганській областях, а також під час забезпечення національної безпеки під час дії воєнного стану
Logo Legal Black
Рапорт на звільнення військовослужбовців за контрактом, якщо їхні близькі родичі загинули або пропали безвісти під час стримування збройної агресії росії у Донецькій та Луганській областях, а також під час забезпечення національної безпеки під час дії воєнного стану
Logo Legal Black