Юридична Сотня допомогла 33 462 захисникам України

Пам'ятки

Номер гарячої лінії:  0 800 308 100

Наша iсторія

Юридична Сотня заснована улітку 2014 р. як група небайдужих юристів-волонтерів в мережі Facebook, які надавали допомогу пораненим учасникам російсько-української війни у військових госпіталях. У січні 2015 р. Юридична Сотня була зареєстрована як громадська організація.

Першим масштабним проектом Юридичної Сотні стала безкоштовна Гаряча лінія правової допомоги, яка запрацювала в грудні 2014 р. До допомоги через гарячу лінію приєдналися юристи-волонтери зі всієї України, які й досі надають безкоштовну правову допомогу та забезпечують супровід учасників російсько-української війни в судах та у спілкуванні з органами державної влади. За весь час існування організації співпрацю на волонтерських засадах підтримало 250 юристів та адвокатів зі всієї країни.

Другий знаковий проект Юридичний Сотні – «Пам’ятка учасникам російсько-української війни». Це ілюстрований довідник з інформацією про права, обов’язки та соціальні гарантії учасників російсько-української війни та членів сімей загиблих. «Пам’ятка учасникам російсько-української війни» об’єднала в собі більш ніж 20 пам’яток з окремих питань, які були створені раніше. Друковані наклади пам’яток передавалися на потреби Міністерства оборони України, Генерального Штабу Збройних Сил України, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, розповсюджувалися серед військовослужбовців та волонтерів. За весь час надруковано понад 100 тис. примірників Пам’яток.

З 2016 р. в 12 регіонах України запрацювали на постійній основі представники Організації, які забезпечили надання первинної та вторинної правової допомоги, консультації під час групових зустрічей, консультації ГО та ветеранських організацій, взаємодію з органами місцевого самоврядування для вирішення системних питань.

З 2016 р. Юридична Сотня також розпочала активну законопроектну діяльність. Нині на рахунку організації 5 законопроектів, які були розроблені та прийняті за сприяння юристів Юридичної Сотні.

Legal Hundred 1

Legal Hundred 2

Legal Hundred 3

Legal Hundred 4

Legal Hundred 5

Legal Hundred 6

Legal Hundred 6

Legal Hundred 6

Legal Hundred 6

Legal Hundred 6

Legal Hundred 6

Legal Hundred 6

Legal Hundred 6

Legal Hundred 6

Legal Hundred 6

Legal Hundred 6

Наша команда

Василенко Леся

Голова правління

Лавренюк Вікторія

Координаторка аналітико-адвокаційного центру

Вікторенкова Катерина

Виконавча директорка

Морій Юлія

Юристка, координаторка проектів

Шумінська Наталя

Юристка, координаторка гарячої лінії

Лисенко Олена

Координаторка комунікаційного напрямку

Дідач Вікторія

Юристка

Звягінцева Марія

Юристка

Кляровська Леся

Адвокат-волонтер

Гора Андрій

Юрист-волонтер

Юристи-волонтери

З літа 2014 р. проект безоплатної правової допомоги підтримало 250 юристів-волонтерів зі всієї України. На 1 січня 2018 р. з організацією активно співпрацюють 114 юристів-волонтерів, які надають безкоштовну правову допомогу та забезпечують супровід ветеранів російсько-української війни в судах та в спілкуванні з органами державної влади.