110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Гаряча лінія

Гаряча лінія Юридичної сотні – безкоштовна для військовослужбовців, ветеранів та членів їх сімей щодо питань проходження військової служби та соціального забезпечення ветеранів.

 

Гаряча лінія Юридичної сотні вже понад 8 років надає кваліфіковану правову безоплатну допомогу військовослужбовцям, ветеранам та членам їх сімей.

 

Зателефонувавши за номером 0800 308 100, ви маєте змогу отримати консультацію від одно з 15 кваліфікованих юристів, які довгий час працюють з військовослужбовцями та ветеранами, мають досвід адвокатської та іншої правової діяльності. На лінії оператори надають консультації:

– з питань проходження військової служби

– щодо соціального забезпечення ветеранів та їхніх родин.

– родинам загиблих.

– консультуємо також військовозобовʼязаних щодо процедури мобілізації та особливостей воєнного стану.

Гаряча лінія працює цілодобово. Відразу отримати консультацію можна, зателефонувавши з понеділка по суботу з 9:00 до 20:00. Дзвінки в інший час наші оператори фіксують та перетелефоновують заявникам. Якщо ж протягом доби вам не перетелефонували, ви можете залишити на нашому сайты заявку на дзвінок або зателефонувати нам повторно. У разі звернення з більш складними питаннями, які потребують розгляду документів і написання скарг, заяв та звернень, оператори гарячої лінії перенаправляють Вас на юриста, який детальніше опрацьовує Ваше питання.

0 800 308 100
9:00 – 20:00
З понеділка по суботу

Дзвінки на гарячу лінію Юридичної Сотні є конфіденційними. Інформацію про статистику звернень на лінію ми надаємо узагальнено, без імен, контактів або іншої особистої інформації.

З початку своєї діяльності гаряча лінія Юридичної сотні надала допомогу більш ніж 98 000 захисників. Найпопулярнішими запитаннями на гарячій лінії є: мобілізація та деталі військової служби, соціальне забезпечення, адаптація ветеранів до мирного життя, трудові права, тощо.Завдяки роботі гарячої лінії, ми постійно залишається на зв’язку з українськими військовослужбовцями та ветеранами, знаємо про їхні проблеми та потреби. Нормотворча та адвокаційна діяльність нашої організації базується на тих зверненнях, які ми отримуємо на гарячій лінії. Для Юридичної сотні гаряча лінія є корисним джерелом інформація, а для військовослужбовців та ветеранів – місцем, де вони можуть отримати якісну юридичну допомогу.

Отже, в разі виникнення питань щодо військової служби або гарантій для ветеранів безкоштовно проконсультуємо вас за номером 0800 308 100.

Infographics 2023 12
Infographics 2023 12 2