Юридична Сотня допомогла 67 000 захисників України

Підтримати проєкт

Номер гарячої лінії:  0 800 308 100

Пільги на ремонт житла

Згідно п.8 ст.13, п.8 ст.15 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” особи, які мають посвідчення інваліда війни, статус члена сім’ї загиблого, особливі заслуги перед Батьківщиною мають право на безкоштовний капітальний та поточний ремонт житла.

Учасники бойових дій мають право на одержання позики на будівництво, реконструкцію або капітальний ремонт жилих будинків і подвірних будівель, приєднання їх до інженерних мереж, комунікацій, а також позики на будівництво або придбання дачних будинків і благоустрій садових ділянок з погашенням її протягом 10 років, починаючи з п’ятого року після закінчення будівництва (ст. 12, п. 15). Проте порядок надання таких позик НЕ затверджений Кабміном. Дізнатися більше можна, завантаживши пам’ятку.

Ви дізнаєтеся про:

  1. Як отримати пільгу на безоплатний капітальний ремонт житлового будинку?
  2. Чи мають право особи з інвалідністю внаслідок війни отримати пільгу на безоплатний капітальний ремонт житлового будинку?
  3. Чи мають право особи з інвалідністю внаслідок війни не мають права на грошову компенсацію у разі проведення капітального ремонту власними силами?
  4. Як визначається вартість безоплатного капітального ремонту
  5. Зразок заяви про проведення безоплатного ремонту

Консультація

Online

Написати: Консультація
Сьогоднi, 19:09
Очікування повідомлення вiд Консультація

0 800 308 100

безкоштовна гаряча лінія правової допомоги

Допомога юриста Пожертвувати на друк пам’яток