Юридична Сотня допомогла 67 000 захисників України

Підтримати проєкт

Номер гарячої лінії:  0 800 308 100

Як допомогти ветерану: практичні поради юристам

Довідник з питань соціального захисту ветеранів містить відповіді на найпоширеніші питання, з якими ветерани звертаються до юристів, а також актуальну судову практику зі спірних питань, які потребують додаткового тлумачення. Він буде корисними для фахівців, які надають правову допомогу ветеранам та адвокатів системи безоплатної правової допомоги. 

Матеріал є цінним не лише тому, що має практичні поради, як діяти в найпоширеніших ситуаціях, коли ветерани потребують юридичної підтримки, у ньому також наведено судову практику Європейського суду з прав людини, Верховного Суду та інших інстанцій зі спірних питань, які потребують додаткового тлумачення.

Посібник поділений на сім розділів, що формують основні групи пільгового забезпечення ветеранів. Кожен із розділів містить посилання на нормативно-правові акти, що спрощує роботу та економить час адвокатів у пошуках необхідної норми, загальний огляд теми, відповіді на найпоширеніші звернення цільової аудиторії з оглядом судової практики, що допомагає краще зрозуміти приписи законодавства, що часто позбавлені юридичної визначеності.

Цей довідник створили експерти Юридичної сотні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

 

 

0 800 308 100

безкоштовна гаряча лінія правової допомоги

Допомога юриста Пожертвувати на друк пам’яток