Юридична Сотня допомогла 57 000 захисників України

Підтримати проєкт

Номер гарячої лінії:  0 800 308 100

Навчання, професійна адаптація, допомога на відкриття власної справи

У цій пам’ятці ви дізнаєтеся про державну цільову підтримку на навчання, програми соціально-професійної адаптації, допомогу від центру зайнятості на відкриття бізнесу, умови отримання ваучерів на перекваліфікацію від держави, альтернативні ресурси навчання, умови отримання професійної орієнтації.

На нашу думку, здобуття освіти, працевлаштування або заснування власної справи можуть сприяти ефективній соціальній адаптації ветеранів, їхньому подальшому переходу (реінтеграції) від військової служби до мирного життя та посиленню економічної спроможності суспільства загалом. Проте корисним цей матеріал буде не лише ветеранам, але й звільненим військовослужбовцям, котрі не брали участь в АТО/ООС, та будь-яким іншим особам.

Певні державні програми, що тут зазначені, поширюються на всіх громадян України, а також іноземців та осіб без громадянства. Зокрема, альтернативними ресурсами навчання може скористатись широке коло осіб.

Цей матеріал представлений у межах програми проекту «All4One: комплексна програма психологічної та менторської підтримки ветеранів», який виконується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні. Один із напрямів діяльності Програми є розвиток навичок та можливостей для працевлаштування ветеранів.

0 800 308 100

безкоштовна гаряча лінія правової допомоги

Допомога юриста Пожертвувати на друк пам’яток