110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Пільги на здобуття освіти

У пам’ятці міститься інформація про освітні пільги для ветеранів, їхніх дітей, а також для членів сімей загиблих. Ви дізнаєтеся, що передбачає державна цільова підтримка, яка процедура вступу, а також як працює державна програма професійної адаптації. Щоб дізнатися детальніше про квоти та особливості вступу у конкретному році, користуйтеся розділом “Корисні посилання”.

Державна цільова підтримка передбачає отримання соціальної стипендії, повну або часткову оплату навчання у разі зарахування на місце державного (регіонального) замовлення відповідно до умов та правил прийому, безоплатне забезпечення підручниками, пільгові довгострокові кредити для здобуття освіти, безоплатне проживання в гуртожитку, безоплатний доступ до мережі Інтернет, систем баз даних у державних та комунальних навчальних закладах.

Самі ж УБД та особи з інвалідністю внаслідок війни не переводяться на бюджетні місця, вони повинні самостійно вступити, тоді держава буде повністю компенсувати вартість навчання. Особи з інвалідністю внаслідок війни вступають першочергово на бюджетні місця, для УБД передбачена КВОТА-1 (певний відсоток бюджетних місць).

Ви дізнаєтеся:

  1. Як отримати безкоштовну освіту учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни, постраждалим учасникам Революції Гідності
  2. Здача ЗНО, вступні іспити та співбесіда для осіб з інвалідністю внаслідок війни та учасників бойових дій (УБД)
  3. Державна програма професійної адаптації для учасників бойових дій АТО/ООС, осіб із інвалідністю внаслідок війни АТО/ООС, учасників війни АТО/ООС, постраждалих учасників Революції Гідності
  4. Якбезкоштовно отримати другу спеціальність для учасників бойових дій АТО/ООС, осіб із інвалідністю внаслідок війни АТО/ООС, учасників війни АТО/ООС, постраждалих учасників Революції Гідності?