110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Безоплатна вторинна правова допомога

Ветерани та члени сімей загиблих військовослужбовців мають право на безкоштовного адвоката для супроводу в суді. Дана пам’ятка розповідає про те,  що таке безоплатна вторинна правова допомога, куди звертатись та який порядок надання такої допомоги. 

Ви дізнаєтеся:

  1. Як отримати безкоштовну правову допомогу ветерану, члену сім’ї загиблого військовослужбовця?
  2. Як ветерану чи члену сім’ї загиблого військовослужбовця отримати безкоштовного адвоката для представництва у суді? Як отримати вторинну безоплатну правову допомогу?
  3. Які документи потрібно мати із собою у Центрі БВПД?
  4. Якими можуть бути підстави для відмови ветерану чи члену сім’ї загиблого військовослужбовця в наданні правової допомоги чи безкоштовного адвоката?
  5. Чи можливо замінити призначеного державою безкоштовного адвоката БВПД?
  6. Чи можна оскаржити дії осіб, які надаватимуть допомогу?

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.