110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Державна служба — одна з можливостей кар’єрного шляху

Ця пам’ятка інформує про можливості та загальні умови прийняття на державну службу, порядок проходження державної служби, огляд законодавства, що регулює ці питання, а також – наявні програми для навчання держслужбовців. Посібник стане у нагоді тим, хто шукає шляхи самореалізації та побудови успішної кар’єри в публічному секторі, хоче долучитися до реформаторських процесів у країні зсередини.

Зміст

  1. Загальні умови проходження державної служби. Що таке державна служба? Категорії посад державної служби
  2. Як вступити на державну службу. Загальні умови прийняття на державну службу: хто має право вступити на державну службу, вимоги до осіб, які претендують на вступ на державну службу. Порядок проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби. Порядок призначення на посаду державної служби. Програми навчання для держслужбовців
  3. Порядок проходження державної служби. Права та обов’язки державних службовців. Оплата праці, заохочення і соціальні гарантії. Дисциплінарна та матеріальна відповідальність державних службовців служби. Якими нормативно-правовими актами регулюється проходження державної служби?.

Пам’ятку підготовлено в межах проєкту «All4One: комплексна програма психологічної та менторської підтримки ветеранів», який виконується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні. Один із напрямів її діяльності – розвиток навичок та можливостей для працевлаштування ветеранів.