110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

У Дніпрі стартувала Школа Юридичної Сотні для ветеранських організацій

News1

7 липня 2018 р. відбувся перший блок навчання у Школі Юридичної Сотні у м. Дніпро. Учасниками Школи стали лідери ветеранських організацій та організацій, які працюють з ветеранами у Дніпропетровській, Харківській, Запорізькій, Донецькій, Луганській областях.

“Дякую учасникам Школи за активність, круті думки, бажання навчатись і розвиватись! Для громадських організацій з інших міст, які хочуть приєднатися до Школи Юридичної Сотні, – слідкуйте за анонсами на сайті і у фейсбуці. Скоро запускаємо реєстрацію до Школи Юридичної Сотні у Одесі, Кропивницькому, Львові і Чернігові”, – розповіла координаторка Школи Юридичної Сотні Юлія Морій.

Unnamed

“Такі збори будуть ще чотири рази протягом наступних п’яти місяців. А в кінці – результат. Супер проекти, або, може, навіть один міжрегіональний супер проект, які можна буде гідно презентувати донорам для отримання коштів на їх реалізацію. Як на мене, супер схема для розвитку громадянського суспільства в Україні”, – розповіла голова Юридичної Сотні Леся Василенко.

Під час Інституційного блоку учасники дізналися про: практичні інструменти для стратегічного планування розвитку організації, проектний менеджмент, фінансовий менеджмент, ефективна взаємодія з органами державної влади та місцевого самоврядування, формування бюджету організації, лідерство і командний дух .

Метою Школи є об’єднати лідерів НГО з різних куточків України для обміну досвідом, створення майбутніх спільних проектів.

You may also like