110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Україна приєдналась до міжнародного діалогу з питань інтеграції ветеранів

[tm_pb_section admin_label=”section”][tm_pb_row admin_label=”row”][tm_pb_column type=”4_4″][tm_pb_text admin_label=”Text” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

24-25 квітня 2018 р., в Києві пройшов міжнародний саміт, присвячений світовим практикам інтеграції ветеранів у мирне життя «VETS». Представники Канади, США, Південної Кореї та низки Європейських країн приїхали поділитись досвідом та обговорити шляхи вирішення найтиповіших проблем ветеранів. Заходи такого рівня є розповсюдженою практикою скрізь у світі. Але українські фахівці, представники держави та громадськості, вперше долучаються до світового діалогу такого рівня. «Дбати про ветеранів – це обов’язок держави, яка хоче мати сильно армію» – зауважила Леся Василенко, голова ГО «Юридична Сотня» та співорганізатор конференції.

Перехідний період зі статусу військового у статус ветерана, найвідповідальніший. Від того як, проходить адаптація, залежить цілісність родин, міцність громад, зменшення безробіття та самогубств.

«Ще 20 років тому і в Англії і в США на це не звертали уваги. Зараз в України є всі шанси не повторити помилки західних партнерів» – Карл Кастро, голова робочої групи НАТО з питань переходу військових у статус цивільних.
«Відслуживши державі, ветерани готові і після звільнення продовжувати служити суспільству» – Нік Трен, менеджер програм для ветеранів в міжнародній енергетичній компанії «Schlumberger»

Другий день конференції був присвячений формуванню позитивного образу ветерана у ЗМІ та суспільстві, напрямами психосоціальної адаптації, які розвиваються у світі, розвитку ветеранського руху та участь ветеранів у прийнятті рішень, а також порівнянню недоліків і переваг в процесі створення Міністерства у справах ветеранів в Україні.
international-dialogue international-dialogue

[/tm_pb_text][/tm_pb_column][/tm_pb_row][/tm_pb_section]

You may also like