Юридична Сотня допомогла 67 000 захисників України

Підтримати проєкт

Номер гарячої лінії:  0 800 308 100

Мінсоц взяв за основу проект Програми, яка була розроблена Юридичною Сотнею

Розроблений Юридичною Сотнею проект “Програми фізичної, медичної, психологічної реабілітації, соціальної і професійної реадаптації учасників російсько-української війни” був взяти за основу Міністерством соціальної політики України.

Юридична Сотня готували цей проект із залученням широкого кола громадськості та за підтримки ОБСЄ. Проект програми був переданий в Міністерство соціальної політики України ще у липні 2017 р.

News2

Голова Юридичної Сотні Леся Василенко звернула увагу,  що до оригінального проекту Програми були внесені зміни. “Дуже тішусь, коли труд не пропадає даремно. Є, звісно, кілька питань. Наприклад, чому повністю видалили все, що стосується заходів професійної адаптації? І чому з фізичної реабілітації лишили тільки санкур? Але впевнена, що всі ці речі можна буде врегулювати в процесі подання пропозицій. Не можу натішитись, що віз таки поїхав і що в Мінсоці питання ветеранів знову актуалізувалися. Дякую всім причетним!”.

Організація запрошує до обговорення даного проекту. З текстом можна ознайомитися за посиланням: https://www.msp.gov.ua/projects/330/