110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Подайте свої пропозиції до порядку нагородження заохочувальними відзнаками Мінветеранів

YS100 пропозиції мінвет

[tm_pb_section admin_label=”section”][tm_pb_row admin_label=”row”][tm_pb_column type=”4_4″][tm_pb_text admin_label=”Text” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

30 листопада 2021

До 6 грудня 2021 року маєте змогу подати свої зауваження та пропозиції до проєкту наказу Мінветеранів, що затверджує порядок нагородження заохочувальними відзнаками Мінветеранів.

[/tm_pb_text][tm_pb_image admin_label=”Image” src=”https://legal100.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/YS100_propozitsii–_minvet.png” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” /][tm_pb_text admin_label=”Text” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Проєкт передбачає такі відзнаки: подяка, грамота, почесна грамота, нагрудний знак “Комбатантський хрест” із посвідченням, нагрудний знак “Воля та Гідність” із посвідченням, нагрудний знак “Довіра та Відповідальність” із посвідченням.

Відзнаками нагороджуватимуть працівників Мінветеранів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери його управління, за особисті трудові досягнення у професійній, службовій діяльності, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, видатні досягнення, вагомий особистий внесок у формування та реалізацію державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни, постраждалих учасників Революції Гідності, їх членів сімей та сімей загиблих, а також з нагоди загальнодержавних свят, ювілейних дат.

Цікаво, що в проєкті вказано, що відзнаками також можуть нагороджуватися працівники, які повідомили про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, учинені іншими працівниками.
Проєкт містить порядок нагородження, а також ескізи відзнак з описами до них.

Зауваження і пропозиції до проєкту наказу приймаються до 6 грудня 2021 року в письмовому та/або електронному варіанті на адресу Міністерства у справах ветеранів України: провулок Музейний, 12, м. Київ, 01001, е-mail: memory@mva.gov.ua. Консультації за номером телефону: (044) 281-08-34.

Докладніше з проєктом та супровідними документами можна ознайомитися за посиланням.

[/tm_pb_text][/tm_pb_column][/tm_pb_row][/tm_pb_section]

You may also like