110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Зразок заяви для перерахунку виплати до 5 травня

YS зразок заяви

14 травня 2020

У своїй недавній статті юристка Юридичної сотні Марія Звягінцева розтлумачила рішення Конституційного Суду України, яке підтверджує право ветеранів на отримання грошової допомоги до 5 травня у розмірі, який є значно більшим за нинішній.

Для осіб, які хочуть обстоювати своє право на більшу виплату у суді, першим кроком є написання заяви до соцзахисту (або рапорту до командування).

Нагадуємо, що заяву краще подавати рекомендованим листом або (у випадку особистого звернення) в двох примірниках (щоб зареєстрований екземпляр заяви зберігати у себе як додатковий доказ до позовної заяви у випадку ігнорування або незадоволення ваших вимог).

Якщо ви перебуваєте на військовій службі на момент здійснення виплати допомоги в іншому розмірі, ніж це передбачено рішенням КСУ – звертаєтесь із аналогічним рапортом до командування.

У випадку отримання відмови доведеться звертатися до суду з оскарженням. Нагадуємо, що ви маєте право на безоплатну правову допомогу (серед іншого – і на захист та представництво інтересів у суді) відповідно до Закону України “Про безоплатну правову допомогу”.

You may also like