110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Заявкова пресконференція, присвячена можливості запровадження в Україні процедури розгляду справ стосовно ветеранів на зразок судів у справах ветеранів у США.

YS пресконф 15 12

Друзі та колеги, запрошуємо вас на заявкову пресконференцію, присвячену можливості запровадження в Україні процедури розгляду справ стосовно ветеранів на зразок судів у справах ветеранів у США. 

  • Дата: 15 грудня
  • Час: 14:00
  • Місце: УКМЦ, «Український дім», вул. Хрещатик, 2, Київ.

Наша мета — попередити проблеми, пов’язані з реалізацією принципів верховенства права під час кримінального судочинства стосовно ветеранів та ухвалення справедливих судових рішень.

На заході ми обговоримо, як удосконалити систему розгляду судових справ ветеранів, які вчинили правопорушення через отриманий на війні травматичний досвід.

Пресконференція триватиме до 2 годин. На ній виступатимуть наступні спікери:

  • Леся Кляровська (голова правління ГО «Юридична сотня», співзасновниця ГО «Фундація Л.ІІ.Д», юристка ГО «Жіночий ветеранський рух», співзасновниця адвокатського об’єднання «Юридична компанія «ЛК») зачепить тему актуальності ССВ і необхідності змін в українській системі судочинства, базуючись на прикладах успішної практики в США. 
  • Ксенія Ткачук (заступник виконавчого директора у Східній Європі, Левітт інститут міжнародного розвитку) розповість про міжнародні підходи й практики, які можна використати як часткові або системні рішення для адаптації в Україні;
  • Владислав Шинкаренко (експерт, юрист ГО «Юридична сотня», юрист-міжнародник) проаналізує юридичні аспекти та ймовірні виклики під час впровадження концепції.

 

Далі будуть озвучені заплановані кроки стосовно можливостей реалізації концепції ССВ в Україні. Наприкінці запланована Q&A сесія.

Приєднуйтесь до обговорення та зробіть свій внесок у створенні ефективних механізмів підтримки наших ветеранів!

З питань акредитації звертайтесь до комунікаційниці проєкту Вікторії, 066 28 98 311

You may also like