110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Юридична Сотня передала Міністру у справах ветеранів Ірині Фріз матеріали, необхідні для формування міністерства

46717215 1970852266327507 4948902416440360960 O

ГО «Юридична Сотня», на базі якої працює Проектний офіс зі створення Міністерства у справах ветеранів, передала новообраному міністру Ірині Фріз матеріали для створення майбутнього міністерства у справах ветеранів. Публічна передача матеріалів відбувалася 26 листопада під час прес-конференції в «Укрінформі».

Напрацювання, які назвали «Біла книга: аналіз системи державної підтримки ветеранів та їх сімей в Україні передала Міністру голова ГО «Юридична Сотня» Леся Василенко.

«Я передаю напрацювання, створені в рамках Проектного офісу зі створення Міністерства у справах ветеранів, які стосуються аналізу всього того, що відбувалося останні 5 років у галузі ветеранських справ в Україні. Тут розглядається хто є ветеранами, їх пільги, забезпечення потреб ветеранів на місцевому рівні, аналіз відповідності пільг та гарантій потребам ветеранів. Згідно цього аналізу, Проектний офіс рекомендує міністерству: створити єдиний реєстр з обліком всіх потреб, які виникають у ветеранів, систему територіального представництва міністерства на місцях, врегулювати роботу з неурядовими організаціями», – розповіла голова ГО «Юридична Сотня» Леся Василенко.

«Я приймаю Білу книгу від Проектного офісу зі створення Міністерства у справах ветеранів. У ній є 90% необхідної бази, яку потрібно використати при створенні Міністерства, і вона буде основоположною для нас», – заявила міністр у справах ветеранів Ірина Фріз.

Нагадаємо, що на базі ГО «Юридична Сотня» був створений офіс для розробки та систематизації матеріалів, необхідних для утворення Міністерства у справах ветеранів України. Юристи “Юридичної Сотні” брали участь у формуванні візії системи соціальної підтримки ветеранів в Україні, формуванні функцій, завдань, структури, сфери відповідальності Міністерства у справах ветеранів України, розробці проектів нормативно-правових актів, необхідних для створення міністерства.

You may also like