110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Юридична Сотня на Форумі ветеранів АТО-2018 у Яремчі

45179269 1903321743097236 2265241119996510208 O

29 листопада 2018:

Юристки Юридичної Сотні Вікторія Дідач та Наталя Шумінська взяли участь у «Форумі ветеранів АТО-2018», який відбувся 27-28 листопада в Яремче. Під час форуму було представлено близько сотні успішних проектів щодо посилення соціального та правового захисту учасників російсько-української війни.

«Учасники російсько-української війни у Івано-Франківській обл. працюють надзвичайно організовано та творять неймовірні проекти. Це справжня родина ветеранів. Після знайомства, нам стало зрозуміло чому на гарячу лінію нашої організації практично не звертаються ветерани з Івано-Франківської обл, адже івано-франківці не чекають на допомогу від когось, навпаки, вони допомагають іншим. Кількість успішних, реалізованих проектів та ініціатив міської асоціації учасників АТО Івано-Франківська вражає», – розповіла Вікторія Дідач

Під час форуму було презентовано проекти з Івано-Франківської обл:

  • «Житло воїнам АТО» – за два роки діяльності асоціації вручено 136 квартир бійцям з інвалідністю, багатодітним і малозабезпеченим без жодної бюджетної гривні.
  • ЖБК «Соціум» – вручено 40 квартир за пільговою ціною, в чотири рази нижче ринкової вартості.
  • Охоронна фірма учасників бойових дій «Рубіж»- забезпечення публічного порядку під час масових заходів. Домовленість про охорону шкіл, садочків, закладів освіти.
  • Проект «Безкоштовного медичного обстеження і лікування» – для учасників війни і їх сімей. За рік діяльності обстежено понад 500 сімей, з яких понад пів сотні госпіталізовано і надано необхідне лікування.
  • Проект «Фонд допомоги «Соціум» – для учасників війни, членів сімей загиблих, сиріт та дітей з ДЦП.
  • Проект «Зелена Варта» – понад 40 рейдових виїздів у Карпати задля збереження лісів від незаконної вирубки.
  • «Визнання добровольців на рівні області» – понад 150 бійців-добровольців.

Представники Юридичної Сотні презентували власні проекти: гарячу лінію, інформаційні пам’ятки, аналітичну, адвокаційну та нормотворчу діяльність, освітній проект – Школу Юридичної сотні та інші.

«Такі зустрічі є дуже важливими, враховуючи те, що на місцевому рівні пільги для учасників російсько-української війни відрізняються. Саме форум сприяв обміну думками, ідеями між асоціаціями та спілками учасників російсько-української війни в різних областях України», – зазначила Наталія Шумінська.

Виступ юристок Юридичної Сотні із 2 год 37 хв:

Форум ветеранів АТО 2018. м. Яремче

Опубліковано Форум ветеранів АТО 2018 Субота, 27 жовтня 2018 р.

You may also like