[tm_pb_section admin_label=”section”][tm_pb_row admin_label=”row”][tm_pb_column type=”4_4″][tm_pb_text admin_label=”Text”]
27 серпня 2020
Аналізуємо нові закопроєкти, які зареєстрували народні депутати.
[/tm_pb_text][tm_pb_image admin_label=”Image” src=”https://legal100.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/zareyestrovani-8.png” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” /][tm_pb_text admin_label=”Text” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]
Спрощення обліку доходів ФОП (проєкт №3993 від 18.08.2020)
Законопроєкт пропонує об’єднати регулювання Закону України №786-IX щодо можливості довільного ведення звітності в будь-який спосіб з можливістю зберегти книгу обліку доходів. У разі реєстрації книги обліку доходів та її ведення шляхом щоденного відображення отриманих доходів записи в книзі обліку доходів будуть первинним обліком результатів роботи й достатньою підставою для формування показників податкової звітності. Законопроєкт передбачає можливість ведення книги обліку в паперовій або електронній формі, проте не вирішує питання обліку (реєстрації) електронної книги обліку в контролюючих органах. Це створює загрозу невизнання контролюючими органами записів в електронній книзі обліку як підстави для формування податкової звітності.
Рекомендація Юридичної сотні: доопрацювати законопроєкт.
Посилання на розширений висновок
Посилення відповідальності за умисне руйнування будівель та споруд (проєкт №3003а від 21.08.2020)
Законопроєкт пропонує внести до Кримінального кодексу України норму, що посилює відповідальність за умисне доведення багатоквартирного будинку чи іншої будівельної споруди ( у тому числі пам’ятки історії та архітектури) до стану руйнування з корисливих мотивів. Зокрема, пропонується такі дії карати:
- штрафом від 25 500 грн до 6 800 000 грн або
- обмеженням волі на строк до 3 років або позбавленням волі до 3 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
Якщо руйнування будівлі вчинені особою, яка є представником влади, або повторно чи організованою групою, то такі дії каратимуться обмеженням волі на строк до 5 років або позбавленням волі на той самий строк з конфіскацією майна.
Позиція Юридичної сотні: пропонуємо підтримати.
Посилання на розширений висновок
[/tm_pb_text][/tm_pb_column][/tm_pb_row][/tm_pb_section]
Немає додаткових матеріалів за цією темою