110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Як отримати фінансову підтримку громадським об’єднанням ветеранів війни на реалізацію проєктів від Мінветеранів?

Screen Shot 2020 06 16 At 11.09.43

[tm_pb_section admin_label=”section”][tm_pb_row admin_label=”row”][tm_pb_column type=”4_4″][tm_pb_text admin_label=”Text” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

16 червня 2020

Голова “Юридичної сотні” Юлія Морій провела вебінар на тему “Як отримати фінансову підтримку громадським об’єднанням ветеранів війни на реалізацію проєктів від Мінветеранів?”. Запис вебінару доступний для вільного перегляду.

Під час вебінару ви дізнаєтеся про:

 • чим регулюється конкурс проєктів;
 • хто може брати участь;
 • пріоритетні напрямки для проєктів;
 • вимоги до кошторису проєктів;
 • порядок проведення конкурсу.

[/tm_pb_text][tm_pb_text admin_label=”Text” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

https://www.facebook.com/yursotnya/videos/692065454913458/

[/tm_pb_text][tm_pb_divider admin_label=”Divider” color=”#ffffff” show_divider=”off” divider_style=”solid”]

[/tm_pb_divider][tm_pb_text admin_label=”Text” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

[/tm_pb_text][tm_pb_text admin_label=”Text” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” text_line_height=”1.4em”]

Щороку в Державному бюджеті передбачають кошти на фінансову підтримку громадських об’єднань ветеранів на виконання загальнодержавних проєктів, заходи з відвідування військових поховань і військових пам’ятників та з відзначення святкових, пам’ятних та історичних дат.

Мінветеранів оголосило конкурс проєктів на 2021 рік і прийом документів відбувається до 30 вересня 2020 року. 

Чим регулюється проведення конкурсу:

Громадське об’єднання має бути юридично зареєстроване не менше, ніж за 6 місяців до оголошення конкурсу на 2021 рік та включено до Реєстру неприбуткових установ та організацій. Діяльність організації повинна бути направлена на задоволення потреб та інтересів ветеранів (прописано в Статуті).

Проєкти повинні відповідати пріоритетним напрямкам, які затверджуються щороку наказом  Мінветеранів: Пріоритети на 2021 рік:

 • Формування в суспільстві однозначного позитивного образу ветерана, взірця героїзму та патріотизму. Граничний обсяг фінансування одного проєкту: 800 тис грн.
 • Підняття рівня національно-патріотичного виховання загалом та військово-патріотичного як його складника, зокрема, через залучення до виховного процесу ветеранів. Граничний обсяг фінансування одного проєкту: 800 тис грн.
 • Сприяння працевлаштуванню учасників АТО/ОСС та запровадження ними власної справи. Граничний обсяг фінансування одного проєкту: 800 тис грн.
 • Заходи з роз’яснення наявних прав і гарантій, що надаються ветеранам та членам їх сімей, а також моніторинг їх реалізації. Граничний обсяг фінансування одного проєкту: 800 тис грн.
 • Соціальна адаптація ветеранів. Розвиток фізичної культури і спорту серед ветеранів та членів їх сімей. Граничний обсяг фінансування одного проєкту: 800 тис грн.
 • Підвищення організаційної спроможності громадських об’єднань ветеранів. Граничний обсяг фінансування одного проєкту: 250 тис грн.
 • Відзначення святкових, пам’ятних та історичних дат, пов’язаних з вшануванням та увічненням пам’яті ветеранів війни, захистом незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, формуванням соборності та державності, проголошенням незалежності України,  відвідування військових поховань і військових пам’ятників. Граничний обсяг фінансування проєкту/заходу: 250 тис грн.
 • Пошук, ексгумації та перепоховання останків загиблих військовослужбовців. Заходи з упорядкування місць поховання загиблих захисників. Граничний обсяг фінансування одного проєкту: 800 тис грн.

Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів одного проєкту становить не більше 85 % від загальної суми кошторису витрат на реалізацію проєкту. 15% – — власний внесок організації (матеріальні та нематеріальні ресурси, в тому числі фінансові внески, оплата вартості приміщення, техніки, обладнання, проїзду, інші товари та послуги).

Адміністративні витрати на організаційне та матеріально-технічне забезпечення громадського об’єднання для реалізації проєкту можуть становити не більше як 20 відсотків загального обсягу коштів фінансової підтримки від 85% за рахунок бюджетних коштів.

Видатки на оплату договорів про надання послуг не повинні перевищувати 20 відсотків загального обсягу бюджетних коштів фінансової підтримки, які призначаються на основну діяльність за проєктом (крім послуг: оренда приміщень, території, споруди; оплата транспортних послуг (у тому числі оренда транспортних засобів); оплата поштових витрат та послуг зв’язку; оплата витрат на проїзд, харчування та вартості проживання ветеранів).

Конкурсна пропозиція складається державною мовою та має містити:

1) заяву для участі у конкурсі з визначення програм (проєктів,заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для виконання(реалізації) яких надається фінансова підтримка, скріпленим печаткою громадського об’єднання (у разі наявності);

2) опис програми (проєкту,заходу);

3) кошторис витрат;

4) листи-підтвердження органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій (у разі їх залучення до реалізації проєкту);

5) інформацію про діяльність громадського об’єднання, зокрема досвід реалізації проєктів протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування громадського об’єднання, його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення;

6) документ, що підтверджує повноваження уповноваженої особи громадського об’єднання (на підписання, подання чи захист конкурсної пропозиції – у разі підписання, подання чи захисту конкурсної пропозиції не керівником громадського об’єднання).

Конкурсна пропозиція має подаватися у друкованому (оригінал та одна копія) та електронному вигляді (сканкопія у форматі PDF на електронному носії інформації або електронною поштою).

Організатор конкурсу видає учасникові конкурсу довідку із зазначенням дати надходження конкурсної пропозиції та переліком наданих документів.За додатковою інформацією звертатись за контактним телефоном (044) 281-08-44 або електронною поштою на скриньку dsiv@mva.gov.ua (dsiv@ukr.net).

[/tm_pb_text][/tm_pb_column][/tm_pb_row][/tm_pb_section]

You may also like