110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Верховна Рада прийняла в цілому законопроєкт 3553 про призов усіх резервістів без оголошення мобілізації

Voted Yes

[tm_pb_section admin_label=”section”][tm_pb_row admin_label=”row”][tm_pb_column type=”4_4″][tm_pb_text admin_label=”Text”]

30 березня 2021

Верховна Рада прийняла в цілому законопроєкт 3553, який надає Президенту право одноосібно призивати усіх резервістів (незалежно від черги оперативного резерву) без мобілізації або воєнного стану. Строк служби за призовом буде встановлюватися винятково рішенням Президента України.

Верховна Рада також відхилила Поправку №1, яка пропонувала призивати лише тих резервістів, які в добровільному порядку уклали контракт на проходження військової служби в резерві.

[/tm_pb_text][tm_pb_image admin_label=”Image” src=”https://legal100.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/voted-yes.png” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” /][tm_pb_text admin_label=”Text” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Законопроєкт 3553 очікує на підпис Президента.

Мар’яна Безугла, заступниця голови Комітету ВРУ з питань нацбезпеки та оборони, яка підтримувала прийняття 3553, заявила, що вона “сподівається, що ця ініціатива Президента ніколи не буде застосована за століття нашої історії. Тому що воно застосовується тільки тоді. коли Парламенту не існує, наприклад, його зруйнували”.

[/tm_pb_text][/tm_pb_column][/tm_pb_row][/tm_pb_section]

You may also like