110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Вакансії у Мінветеранів, пільгові довгострокові кредити та інші новини тижня

новини 1 11 веб

[tm_pb_section admin_label=”section”][tm_pb_row admin_label=”row”][tm_pb_column type=”4_4″][tm_pb_text admin_label=”Text”]

1 листопада 2021

Новини тижня у сфері ветеранських справ:

 

[/tm_pb_text][tm_pb_image admin_label=”Image” src=”https://legal100.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/novini-1-11-veb.png” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” /][tm_pb_text admin_label=”Text” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Конкурс на зайняття вакантних посад у Мінветеранів

Ви можете взяти участь у конкурсі на зайняття вакантних посад Мінветеранів як держслужбовці категорій “Б” і “В”, а саме:

Конкурс проводиться відповідно до Закону України “Про державну службу” та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби (постанова КМУ від 25 березня 2016 року № 246).
Докладніше на сайті Мінветеранів

Пільгові довгострокові кредити

28 жовтня 2021 року уряд вніс зміни до порядку використання коштів на програми пільгових кредитів для учасників бойових дій АТО/ООС та ВПО (постанова КМУ від 27 листопада 2019 року № 980).
Відповідно до змін:

  • змінено ознаки об’єкта кредитування, а саме встановлено, що одноквартирний житловий будинок повинен бути прийнятий в експлуатацію не більше ніж 35 років тому чи реконструйований не більше ніж 25 років тому, що на 10 років більше, ніж було до внесених змін;
  • особи не можуть отримати кредит, якщо за рахунок державної підтримки/грошової компенсації чи кредитів на пільгових умовах збудували/будують або придбали житло, яке розташоване на території, що є тимчасово окупованою;
  • якщо особа є одночасно внутрішньо переміщеною та учасником бойових дій, вона може обрати одну або обидві підстави для реєстрації. При цьому для реєстрації вона подає дві окремі заяви про намір отримати кредит. Після отримання кредиту особа автоматично виключається з іншого реєстру;
  • кандидат має право один раз подати заяву про відмову від отримання кредиту на один календарний рік тощо.

Джерело: постанова КМУ від 28 жовтня 2021 року № 1111

Проєкт акта щодо грошової компенсації за житло внутрішньо переміщеним особам із числа УБД

До 10 листопада 2021 року ви маєте можливість надати свої зауваження та пропозиції до проєкту акта, що регулює питання надання грошової компенсації за належне для отримання жиле приміщення внутрішньо переміщеним особам із числа учасників бойових дій. Проєкт розроблений Міністерством у справах ветеранів України з урахуванням пропозицій громадських об’єднань.
У пояснювальній записці вказано, що реалізація проєкту допоможе виплатити грошову компенсацію цій категорії осіб у повному обсязі найближчі роки. Проєкт, зокрема, передбачає:
грошову компенсацію особам, які мають відповідний статус і брали безпосередню участь в АТО, у здійсненні до 1 червня 2018 р. заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії РФ;
перевіряти факт надання раніше житла чи виплати грошової компенсації не лише за рахунок бюджетних коштів, а й благодійних коштів, залучених коштів суб’єктів господарювання, інших джерел, не заборонених законодавством;
установити обов’язок одержувачів грошової компенсації використати її і придбати житло протягом 6 місяців замість 1 року;
урегулювати питання щодо обстеження матеріально-побутових умов внутрішньо переміщеної особи за місцем перебування на квартирному обліку чи фактичним місцем проживання тощо.
Пропозиції та зауваження приймаються до 10 листопада 2021 року в письмовому та/або електронному варіанті на адресу: Міністерство у справах ветеранів України, провулок Музейний, 12, м. Київ, 01001, е-mail: zhytlo@mva.gov.ua, контактний телефон: (044) 281-08-37, 067-994-63-23.
Проєкт та супровідні документи за посиланням.

Реєстр постачальників послуг із психологічної реабілітації для ветеранів

У зв’язку з тим, що на черговому засіданні Уряду прийнято проєкт постанови КМУ «Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 № 497 і від 27 грудня 2017 № 1057», уряд визначив, що Мінветеранів є відповідальним за формування реєстру постачальників послуг із психологічної реабілітації для ветеранів та членів їхніх родин.
Створення реєстру дозволить підвищити якість надання послуг та відповідальність суб’єктів за дотримання відповідних вимог.
Цією ж постановою на Мінветеранів покладено обов’язок затвердити Стандарт психологічної реабілітації, який установлює комплекс норм, правил, вимог до учасників реабілітаційного процесу.
Детальніше за посиланням 

Тренінг для медпрацівників щодо першої психологічної допомоги ветеранам

Для медичних працівників є можливість безплатно взяти участь у 5 онлайн-тренінгах, що відбудуться з 3 по 30 листопада 2021 року. Викладачем тренінгів буде Джошуа Креймейер — професор програми для магістрів клінічної практики з питань психічного здоров’я в Університеті Регіс (штат Колорадо).
Загальна тривалість навчання до 10 годин. За результатами тренінгів кожному учаснику надаватиметься сертифікат, який підтверджує проходження тренінгу.
Зареєструватися для участі в тренінгах можна за посиланням (кількість місць обмежена)

[/tm_pb_text][/tm_pb_column][/tm_pb_row][/tm_pb_section]

You may also like