110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

У Харкові обговорили пільги для ветеранів

харків 1

27 серпня 2019

Сьогодні Юридична Сотня у Харкові зустрілася з місцевими ветеранами та представниками громадськості. Ми обговорили необхідність удосконалення законодавства, щодо статусу ветерана в Україні, а також реформування системи державної підтримки ветеранів.
Зустріч відбулася у PRAVOKATOR правовий клуб Харків. Дякуємо Pravokator за допомогу у організації події.

Деякі тези зустрічі:
– Учасники обговорення погодилися, що реформа повинна базуватися на попередньому соціологічному дослідженні. Зокрема, ветеран Володимир Сокол зазначив: «Потрібно дізнатися, які пільги потрібні ветеранам: який відсоток зацікавлений в освітніх пільгах, а скільком потрібні медичні пільги? Треба чітко порахувати кошти з Держбюджету, які йдуть на пільги зараз, та скільки потрібно буде витрачати, якщо пільги реформувати».

– Ветеран АТО та колишній полонений Андрій Бессараб вважає, що є доцільним запровадити окремі пільги для учасників російсько-української війни, які певною мірою відрізнялися би від пільг ветеранів інших воєн. «На мій погляд важливо розділити учасників різних воєн», зазначив Андрій.

– Ветеран та військовий психолог Андрій Козінчук наголосив на важливості підтримки родин ветеранів, за його словами сім’ям ветеранів потрібно надати окремий статус.

– Ветеран Володимир Сокол запропонував залишити у законодавстві наявні 14 додаткових днів відпустки. Одночасно з цим, закласти в бюджет компенсацію для роботодавців.

– Також під час зустрічі адвокатка Вікторія Максимець ініціювала обговорення стосовно статусу для добровольців, зокрема, щодо механізму, який буде розроблено для підтвердження їх участі у бойових діях.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до обговорення! 

Даний проект виконується за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine – USAID Україна.

харків 3

You may also like