110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Оголошення конкурсу адвокатських об’єднань

YS конкурс для АО

[tm_pb_section admin_label=”section”][tm_pb_row admin_label=”row”][tm_pb_column type=”4_4″][tm_pb_text admin_label=”Text” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Громадська організація “Юридична сотня” оголошує конкурс для адвокатських об’єднань на проєкт надання правової допомоги. Проєкт запускається завдяки фінансуванню, яке здійснюється за рахунок коштів, що надані Міжнародним фондом «Відродження» у рамках угоди NoSG54655 від 01 червня 2022 року.

Міжнародний фонд  «Відродження» — одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, що з 1990-го року допомагає розвивати в країні відкрите суспільство на основі демократичних цінностей. За час своєї діяльності Фонд підтримав близько 20 тисяч проєктів на суму понад 200 мільйонів доларів США. До реалізації долучилися понад 60 тисяч активістів та організацій  України. 

[/tm_pb_text][tm_pb_image admin_label=”Image” src=”https://legal100.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/YS_konkurs-dlya-AO.png” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” /][tm_pb_text admin_label=”Text” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Юридична сотня – це громадська організація, яка надає соціальну та правову допомогу учасникам російсько-української війни та їхнім родинам, а також членам сімей загиблих, полонених і зниклих безвісті військовослужбовців.

Максимальна кількість адвокатських об’єднань, яка може бути відібрана, — 5. Для реалізації проєкту в ГО “Юридична сотня” створюється комісія, яка буде розглядати звернення від клієнтів і приймати рішення по кожному зверненню щодо подальшого направлення на адвокатське об’єднання.

Адвокатські об’єднання будуть працювати по регіональному принципу в західних, східних, центральних, північних областях. Вимоги для адвокатських об’єднань, які хочуть податися на конкурс:

  • Адвокатське об’єднання має бути зареєстроване у встановленому законом порядку (наявні всі установчі документи) та мати право здійснювати свою діяльність відповідно до Закону України «Про адвокатуру і адвокатську діяльність».
  • Адвокати, члени адвокатського об’єднання, повинні мати  досвід у сфері надання правової допомоги в цивільних, кримінальних, адміністративних справах  не менше двох років. Для допуску до тендера (конкурсу) необхідно надати перелік таких осіб (з описом їхнього досвіду роботи), які входять до складу адвокатського об’єднання або співпрацюють з ним на підставі інших цивільно-правових договорів.
  • Адвокатське об’єднання повинно мати  власний ресурс для роботи (комп’ютер чи ноутбук, доступ до бази чинного законодавства України тощо) та можливість безпосередньо (або в інший визначений законом спосіб) брати участь у судових засіданнях у різних регіонах України, представляти інтереси або захищати клієнта у відповідних підприємствах, установах, організаціях та/або державних органах  (при поданні заявки необхідно уточнити  населений пункт, область/області).
  • Адвокатське об’єднання повинно мати  об’єктивну спроможність забезпечити участь адвоката для надання вторинної правової допомоги особам.

При можливості просимо надавати посилання на соціальні мережі адвокатів та самого адвокатського об’єднання. Також перевагою буде наявний досвід роботи адвокатів з військовими та ветеранами, про що також, за наявності, треба вказати в листі. Тому що надання правової допомоги буде для таких категорій як військовослужбовці та члени сімей загиблих, полонених і зниклих безвісті військовослужбовців.

Надсилати вищезазначений перелік документів треба на електронну адресу — yursotnyadoc@gmail.com до 13 серпня включно.

У темі вказувати “Конкурс АО”. Крім документів, просимо надати пропозицію щодо оплати за годину. Конкурсна комісія протягом 3 днів після дедлайну ознайомиться з конкурсантами та оголосить результати на сайті ГО “Юридична сотня” і відправить повідомлення на електронні адреси.

[/tm_pb_text][/tm_pb_column][/tm_pb_row][/tm_pb_section]

You may also like