110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Новини тижня від 26 жовтня 2020

26 October News

[tm_pb_section admin_label=”section”][tm_pb_row admin_label=”Row”][tm_pb_column type=”4_4″][tm_pb_text admin_label=”Text” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

26 жовтня 2020

Аналіз головних новин тижня.

[/tm_pb_text][tm_pb_image admin_label=”Image” src=”https://legal100.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/26-october-news.png” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/tm_pb_image][tm_pb_text admin_label=”Text” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Новини Юридичної сотні

Офіс Президента України

Закон України “Про розвідку”

21 жовтня 2020 року Президент України підписав ЗУ “Про розвідку”, який був прийнятий Верховною Радою ще 17 вересня 2020 року.

Цей Закон визначає правові та організаційні засади функціонування розвідки, правовий статус і соціальні гарантії співробітників розвідувальних органів України та осіб, залучених до виконання розвідувальних завдань, а також порядок здійснення контролю за розвідкою.

Міністерство у справах ветеранів України

Концепція формування та підтримки позитивного образу ветерана війни в суспільстві

Мінветеранів пропонує до обговорення проєкт розпорядження КМУ “Про схвалення Концепції формування та підтримки позитивного образу ветерана війни в суспільстві”.

Відповідно до проєкту основна мета Концепції полягає у формуванні та підтримці в громадян України однозначно позитивного ставлення до ветеранів війни як взірця героїзму та патріотизму. Реалізація Концепції передбачена на період до 2026 року.

Зауваження і пропозиції можна надіслати до 05.11.2020 в письмовому та/або електронному вигляді на адресу: провулок Музейний, 12,  м. Київ, 01001, е-mail: obraz.veterana@mva.gov.ua.

Пояснювальна записка, проєкт розпорядження та проєкт Концепції за посиланнями.

Міністерство оборони України

Ведення Історичного формуляра, довідки та Журналу бойових дій

Міноборони затвердило Інструкцію ведення Історичного формуляра, Історичної довідки та Журналу бойових дій.

Історичний формуляр це документ, що містить інформацію з історії військової частини (про її командування, підпорядкованість, дислокацію). Історична довідка містить такі ж дані, проте про орган військового управління, підприємство, установу організацію ЗСУ.  Журнал бойових дій це звітно-інформаційний документ, що входить до складу бойових документів, у якому відображаються підготовка та хід бойових дій.

Джерело: Наказ МОУ від 06.10.2020 № 363.

Головна інспекція Міноборони

Повноваження Головної інспекції Міноборони розширено. Згідно з Наказом МОУ від 08.10.2020 № 372, до її повноважень належить:

  • участь в об’єктивному й своєчасному інформуванні Президента України, Верховної Ради, Кабміну, РНБО, громадськості про стан справ у ЗСУ, Держспецтрасслужбі, підприємствах, установах та організаціях, що належать до сфери управління МОУ;
  • участь у розробленні й періодичному уточненні стратегій, доктрин, концепцій, програм та інших документів у сфері національної безпеки;
  • перевірка стану охорони повітряного простору держави та підводного простору в межах територіального моря України;
  • реалізація комплексу заходів щодо охорони державної таємниці, захисту інформації з обмеженим доступом, технічного захисту іфнормації та контролю за її збереженням.

Джерело: Наказу МОУ від 22.04.2019 № 190.

Міністерство соціальної політики України

Типовий договір про надання соціальних послуг

Мінсоцполітики України затвердило типовий договір про надання соціальних послуг. Він регулюється ч. 2 ст. 22 ЗУ “Про соціальні послуги”.

Наказ та договір за посиланням.

Навчання

Ветеранів/ок з Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької областей запрошують у проєкт  «Військовий імунітет у цивільній професії»

Основна мета проєкту: підвищити обізнаність ветеранів/ок про те, як можна інтегрувати    військовий досвід у цивільну професію та налагодити діалог між ветеранами\нками та роботодавцями.

Реєстрація для участі в проєкті: https://cutt.ly/Sgd4Zxu 

Під час реалізації  проєкту будуть розкриті такі теми: 

  1. Як подати військовий досвід у резюме? 
  2. Як говорити про військовий досвід на співбесіді? 
  3. Шляхи/методи адаптації військових навичок. 
  4. Перетворення військовий навичок на прикладах колишніх ветеранів/нок, які застосували їх у цивільній кар’єрі. 
  5. Кейси співпраці роботодавців із ветеранами.  

Під час онлайн-розмов «Ветеран & Роботодавець. Досвід співпраці» ветерани, роботодавці та HR-и, зможуть долучатися до діалогів  та ставити запитання спікерам, ділитися власними історіями з працевлаштування.  

Для ветеранів буде розроблено ґайд – невеликий посібник із покроковою інструкцією з адаптації військових навичок до мирної професії.  У ньому міститиметься інформація про  інструменти з інтеграції військового досвіду до мирної професії, як писати про це в резюме та розповідати на співбесіді, а також інструкція про те, як зробити ревізію своїх військових навичок. Адже наша мета – зробити ветерана та роботодавця на крок ближчими. 

Більше на сторінці проєкту: https://www.facebook.com/jobsoldiers

[/tm_pb_text][/tm_pb_column][/tm_pb_row][/tm_pb_section]

Вам також може сподобатися