110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Новини від 5.05.2021

Новини тижня у сфері ветеранських справ та нацбезпеки.

Щорічна виплата й щорічні проблеми ветеранів

Щорічно, перед Днем пам’яті та примирення, ветерани отримують разову виплату до 5 травня, проте розмір такої виплати щороку стає предметом дискусій. Читайте статтю юристки Юридичної сотні Марії Звягінцевої для Української правди за посиланням.

Реалізація проєктів щодо відвідування військових поховань та військових пам’ятників

Мінветеранів запропонувало до 12 травня 2021 року внести зауваження та пропозиції до проєкту наказу про виконання громадськими об’єднаннями ветеранів програм та здійснення заходів з відвідування військових поховань і військових пам’ятників, відзначення святкових, пам’ятних та історичних дат.

Проєкт наказу визначає види витрат, які можуть бути здійснені за рахунок бюджетних коштів, а також передбачає проведення моніторингу щодо стану реалізації проєкту, враховуючи відповідність використання коштів та проведеної діяльності умовам договору.

Відповідні зміни зумовлені новою редакцією постанови КМУ № 156, яка регулює питання надання фінансової підтримки ветеранським ГО.

Зауваження і пропозиції приймаються до 12 травня 2021 року у письмовому та/або електронному вигляді на адресу: Міністерство у справах ветеранів України, провулок Музейний, 12, м. Київ, 01001, Е-mail: dsiv@mva.gov.ua, контактний телефон: (044) 281-08-44.

Проєкт наказу та пояснювальна записка за посиланнями.

Завантажити PDF