110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Анкетування ветеранів щодо розвитку власної справи

Мінветеранів проводить опитування серед ветеранів щодо розвитку власної справи. Анкетування здійснюється задля створення портрету потенційної кандидатури, зацікавленої в розвитку бізнес-проєкту, з метою реалізації проєктів, розроблених Мінветеранів.

Долучитися до опитування можна за посиланням.

 

Проведення комплексного огляду системи соціального захисту ветеранів війни

Мінветеранів утворило міжвідомчу робочу групу з питань проведення комплексного огляду системи соціального захисту ветеранів війни та членів їхніх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України й затвердило її склад.

Основними завданнями робочої групи є:

  • організація виконання завдань (заходів) комплексного огляду;
  • забезпечення міжвідомчої взаємодії та координації дій центральних органів виконавчої влади та інших державних органів;
  • підготовка інформаційно-аналітичних та звітних матеріалів, інших документів, зокрема поданих на розгляд Міністру у справах ветеранів України, а також пропозицій щодо вдосконалення законодавчих та інших нормативно-правових актів з питань соціального захисту ветеранів;
  • інформування громадськості про хід комплексного огляду через засоби масової інформації та офіційний вебсайт Мінветеранів.

План заходів із проведення огляду міститься за лінком.

 

Управління соціальної підтримки МОУ

           Міноборони затвердило положення про управління соціальної підтримки МОУ, яке виконуватиме завдання щодо реалізації соціальної підтримки військовослужбовців Збройних Сил, членів їхніх сімей, працівників Збройних Сил, осіб, звільнених з військової служби, стосовно порядку та умов виплати грошового забезпечення військовослужбовцям, заробітної плати працівникам Збройних Сил, пенсійного забезпечення колишніх військовослужбовців і членів їхніх сімей, виплати одноразової грошової допомоги в разі загибелі (смерті), встановлення інвалідності або часткової втрати працездатності військовослужбовців, осіб, звільнених з військової служби.

Управління підпорядковується директору Департаменту соціального забезпечення Міністерства оборони України.

Наказ МОУ за посиланням.

 

Роз’яснення щодо оскарження дій командирів 

Комітет з військового права Національної асоціації адвокатів України розробив пам’ятку для військовослужбовців, в якій роз’яснює, як оскаржувати дії командирів. Пам’ятка містить інформацію про шляхи захисту прав військовослужбовців, порядок подання звернень в залежності від типу порушень та виду відповідальності тощо. 

Перегляд матеріалу за посиланням.

 

Відповіді на найпоширеніші питання про виплати від міжнародних організацій

Мінсоцполітики надало роз’яснення найактуальніших питань щодо виплат від міжнародних організацій. У ньому ви можете знайти відповіді на питання, як-от:

  • хто може розраховувати на отримання допомоги;
  • чи можуть отримати таку виплату пенсіонери;
  • скільки коштів вже отримали і скільки передбачено в межах цієї допомоги?;
  • що потрібно зробити, аби отримати допомогу.

З матеріалом можна ознайомитися за посиланням.

Завантажити PDF