110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Новини тижня 17 серпня 2020

Кабінет Міністрів України

Вихід з Угоди про співробітництво у підготовці і підвищенні кваліфікації військових кадрів для прикордонних військ держав-учасниць СНД

Постановою від 12.08.2020 № 708 КМУ затвердив рішення вийти з Угоди про співробітництво у підготовці і підвищенні кваліфікації військових кадрів для прикордонних військ держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав, підписаної 03.11.1995 в  Москві. 

Нагадаємо, що відповідно до цієї Угоди держави-учасниці мали на меті сприяти    підготовці, перепідготовці, підвищенні кваліфікації офіцерських кадрів і молодших фахівців для прикордонних військ шляхом:

  • узгодження основних напрямів підготовки;
  • вироблення єдиних підходів визначення вимог до випускників військово-навчальних закладів і навчальних частин;
  • розвитку навчальної матеріально-технічної   бази   підготовки  військових  кадрів  для прикордонних військ (включно з розробленням,  виробництвом  і  взаємним постачанням навчального  устаткування,  технічних  засобів навчання, випуску  навчальної  й   навчально-методичної   літератури,   обміном науково-педагогічним досвідом).

Співвідношення спеціальних звань та рангів державної служби

Постановою від 12.08.2020 №709 КМУ було затверджено співвідношення між рангами державних службовців та спеціальними званнями митної служби. Наприклад, інспектор ІV рангу митної служби прирівнюється до 9 рангу державної служби, а спеціальне звання дійсного державного радника митної служби відповідає 1 рангу державної служби. Детальніше про зміни можна дізнатися тут.

Офіс Президента України

Відзначення Дня Незалежності України у 2020 році

Указом № 318/2020 від 12.08.2020 Президент України розподілив обов’язки між КМУ, МЗС, МВС, СБУ та обласними, Київською міською державними адміністраціями.  Серед обов’язків  КМУ, зокрема, є розроблення та реалізація заходів (з урахуванням вимог щодо запобігання поширенню COVID-19), як-от:

  • проведення церемоній покладання квітів до пам’ятників і пам’ятних знаків, місць поховань загиблих учасників Революції Гідності, учасників ООС, АТО;
  • зустрічі керівників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з учасниками ООС, АТО, заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, представниками громадськості.

З указом можна ознайомитись, перейшовши за посиланням.

Міністерство оборони України

Діяльність Управління стандартизації, кодифікації та каталогізації

Наказом МОУ від 10.08.2020 №272 затверджено нове Положення про Управління стандартизації, кодифікації та каталогізації. Цей документ визначає основні завдання і функції Управління, порядок його взаємодії з іншими структурними підрозділами, визначає коло повноважень Управління. З текстом Положення можна ознайомитись за посиланням.

Міністерство у справах ветеранів України

Національно-патріотичне виховання

Міністерством було створено інформаційну базу у сфері національно-патріотичного виховання, яка містить перелік нормативно-правових актів, а також анонси заходів з національно-патріотичного виховання. База буде поповнюватися інтерактивними інформаційними ресурсами та рекомендаціями для ветеранів, які працюють у сфері національно-патріотичного виховання. Інформаційна база розміщена за посиланням.

Новини Юридичної сотні

Завантажити PDF