110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

8 днів до старту голосування за членів Громради при Мінветеранів

YS100 громрада 8днів

2 березня 2021

Залишилося 8 днів до старту голосування за членів Громради при Мінветеранів. Від ГО “Юридична сотня” балотується Вікторія Івасик, яка є нашою координаторкою аналітико-адвокаційного центру. З біографією та мотиваційним листом Вікторії можна ознайомитися на сайтіПовний список кандидатів до Громради уже опубліковано на сайті Мінвтеранів.

Віддати свій голос за Вікторію ви зможете з 9-12 березня 2021 року на сайті https://gromrada.mva.gov.ua/ Голосувати матимуть змогу всі охочі. Серед 72 кандидатів до складу ради увійде 35.

Вікторія Івасик працює у ГО “Юридична сотня” з 2017 р., вона відповідальна за перетворення звернень військовослужбовців, ветеранів, їхніх родин на тексти законопроєктів, які здатні системно розв’язувати проблеми для всієї ветеранської спільноти.

Вікторія брала участь у створенні Мінветеранів (розробила місію, завдання, функції та структуру Міністерства у справах ветеранів в Україні) та є експерткою Представництва НАТО в Україні.

Метою участі Вікторії Івасик в Громадській раді Мінветеранів є:

  • підготовка законодавчих ініціатив, спрямованих на вдосконалення системи державної підтримки ветеранів (зокрема роботи над новим законопроєктом «Про статус ветеранів та їх сім’ї»);
  • побудова ефективних адвокаційних кампаній, спрямованих на висвітлення проблем ветеранів та просування їх рішень; залучення до розробки та впровадження електронної системи адміністрування видів державної підтримки ветеранів;
  • спільна реалізація інших проєктів, важливих для ветеранів.

Ми вважаємо, що кандидатура Вікторії Івасик в Громадській раді Мінветеранів сприятиме ефективній роботі консультативно-дорадчого органу.

Участь представниці Юридичної сотні, Вікторії Івасик, у Громадській раді дозволить контролювати роботу Мінветеранів в частині побудови ефективної державної політики щодо ветеранів та їх сімей.

Обрані публікації Вікторії:

З повною біографією та мотиваційним листом Вікторії можна ознайомитися тут

You may also like