110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

8 днів до старту голосування за членів Громради при Мінветеранів

YS100 громрада 8днів

[tm_pb_section admin_label=”section”][tm_pb_row admin_label=”row”][tm_pb_column type=”4_4″][tm_pb_text admin_label=”Text” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

2 березня 2021

Залишилося 8 днів до старту голосування за членів Громради при Мінветеранів. Від ГО “Юридична сотня” балотується Вікторія Івасик, яка є нашою координаторкою аналітико-адвокаційного центру. З біографією та мотиваційним листом Вікторії можна ознайомитися на сайтіПовний список кандидатів до Громради уже опубліковано на сайті Мінвтеранів.

Віддати свій голос за Вікторію ви зможете з 9-12 березня 2021 року на сайті https://gromrada.mva.gov.ua/ Голосувати матимуть змогу всі охочі. Серед 72 кандидатів до складу ради увійде 35.

[/tm_pb_text][tm_pb_image admin_label=”Image” src=”https://legal100.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/YS100_gromrada_8dniv.png” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/tm_pb_image][tm_pb_text admin_label=”Text” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Вікторія Івасик працює у ГО “Юридична сотня” з 2017 р., вона відповідальна за перетворення звернень військовослужбовців, ветеранів, їхніх родин на тексти законопроєктів, які здатні системно розв’язувати проблеми для всієї ветеранської спільноти.

Вікторія брала участь у створенні Мінветеранів (розробила місію, завдання, функції та структуру Міністерства у справах ветеранів в Україні) та є експерткою Представництва НАТО в Україні.

Метою участі Вікторії Івасик в Громадській раді Мінветеранів є:

  • підготовка законодавчих ініціатив, спрямованих на вдосконалення системи державної підтримки ветеранів (зокрема роботи над новим законопроєктом «Про статус ветеранів та їх сім’ї»);
  • побудова ефективних адвокаційних кампаній, спрямованих на висвітлення проблем ветеранів та просування їх рішень; залучення до розробки та впровадження електронної системи адміністрування видів державної підтримки ветеранів;
  • спільна реалізація інших проєктів, важливих для ветеранів.

Ми вважаємо, що кандидатура Вікторії Івасик в Громадській раді Мінветеранів сприятиме ефективній роботі консультативно-дорадчого органу.

Участь представниці Юридичної сотні, Вікторії Івасик, у Громадській раді дозволить контролювати роботу Мінветеранів в частині побудови ефективної державної політики щодо ветеранів та їх сімей.

Обрані публікації Вікторії:

З повною біографією та мотиваційним листом Вікторії можна ознайомитися тут

[/tm_pb_text][/tm_pb_column][/tm_pb_row][/tm_pb_section]

You may also like