110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Юридична Сотня вимагає відсторонення Вітольда Фокіна із процесу Мінських перемовин

90815002 2818039631625438 4112401116853960704 O

31 серпня 2020

Заступник голови української делегації в ТКГ Фокін заявив, що виступає за надання особливого статусу всій території Донецької та Луганської областей, а також за загальну амністію бойовикам.

Напередодні, 30 серпня, заступника голови української делегації в Тристоронній контактній групі щодо врегулювання на окупованій частині Донбасу Вітольд Фокін виданню “Страна.юа”, заявив, що підтримує ідею надання особливого статусу Донбасу. Більше того, не лише його окупованій частині, а й всій території Донецької та Луганської областей. Окрім цього він також виступає за загальну амністію бойовикам та готовий їхати на окуповану частину Донбасу для перемовин з бойовиками. Фокін додав, що Голова української делегації Леонід Кравчук також підтримує цю ідею.

В свою чергу Керівник Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що подібні твердження Фокіна є лише його особистою позицією та не відображають офіційної позиції України (“Давайте відокремлювати особисту позицію від позиції делегації”). Разом з тим, із його заяви також не вбачається, що до пана Фокіна будуть застосовані будь-які санкції за подібні публічні висловлювання.

Юридична сотня вважає подібне неприпустимим. Оскільки, такого роду публічні заяви Заступника голови української делегації в ТКГ Фокіна, по-перше, ставлять під сумнів його здатність представляти та відстоювати національні інтереси України, а по-друге дискредитують позицію усієї української делегації в ТКГ. А від так,Юридична сотня вимагає негайного відсторонення Вітольда Фокіна із процесу Мінських перемовин.

Підписати петицію.

You may also like