110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Юридична Сотня в Одесі презентувала проєкт закону щодо визначення статусу ветерана

Screen Shot 2019 08 14 At 13.48.35

24 липня 2019

Юридична Сотня презентували в Одесі проект реформи закону про статус ветерана та соціальні гарантії для ветеранів.

Новий законопроєкт про статус ветеранів України та надання їм державної підтримки запропонувала внести до Верховної Ради громадська організація «Юридична сотня». Їх мета: повернути ветерана до активного, суспільного життя.

Зокрема, проєкт торкнувся питань житла, медицини, освіти, працевлаштування, транспорту та психологічної підтримки для ветеранів та їхніх сімей.

«За чинним законом, який працює зараз, у нас передбачено більше ніж 52 категорії ветеранів, частина з яких є цивільними особами та не мають стосунку до військової служби. Ми пропонуємо, щоб ветеранами в Україні вважалися учасники бойових дій та особи, які проходили військову службу», — повідомила координатор ГО «Юридична сотня» Вікторія Лавренюк.

«Якщо ветеран щось хоче, наприклад, вчитися, працювати, розвиватися, в будь-якому випадку цей закон дає можливість. Тому що, наприклад, у медицині йдуть зміни: якщо в тебе є якась травма, не пов’язана з війною, ти маєш розуміти, що немає пільги на це, тобі треба слідкувати за своїм здоров’ям обов’язково. Ти хочеш йти працювати і в тебе немає фаху, тобі держава компенсує будь-який виш, який ти вибереш, якщо ти туди вступиш, тобі треба вчитися, розвиватися. І тобі допоможуть мільйони людей це зробити», — зазначив військовий психолог ГО «Побратими» Андрій Козінчук.

Наступні поїздки Юридичної Сотні відбудуться:
– Івано-Франківськ: https://www.facebook.com/events/382857675704108/
– Львів: https://www.facebook.com/events/2385464775110467/

Даний проект виконується за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine – USAID Україна

You may also like