110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Які законопроєкти зареєстрували народні депутати цього тижня? Випуск №7

6 Zareyestrovani

[tm_pb_section admin_label=”section”][tm_pb_row admin_label=”row”][tm_pb_column type=”2_3″][tm_pb_image admin_label=”Image” src=”https://legal100.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/6-zareyestrovani-1.png” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” /][tm_pb_text admin_label=”Text” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Податки для осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність (проєкт №3977 від 10.08.2020)
Законопроєкт №3977 пропонує поширити поняття податкової знижки як суми підтверджених витрат, на яку дозволяється зменшення загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками звітного року, та дію податкової соціальної пільги на доходи від провадження незалежної професійної діяльності. Податкова соціальна пільга, відповідно до проєкту, застосовуватиметься до нарахованого доходу протягом звітного періоду (а не місячного доходу, як це закріплено в чинному Податковому кодексі України). Проєкт №3977 спрямований на посилення соціального захисту осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність, забезпечення рівності прав працівників та осіб, що здійснюють незалежну професійну діяльність на отримання гарантій, передбачених Податковим кодексом України.
 
Рекомендація Юридичної сотні: підтримати законопроєкт.
 
Добровільна сплата ЄСВ (проєкт №3978 від 10.08.2020)
Проєкт №3978 пропонує доповнити перелік осіб, які можуть бути платниками ЄСВ на добровільних засадах та надати таку можливість особам, що перебувають у відпустках у зв’язку з вагітністю та пологами, у відпустці для догляду за дитиною або тим, які виховують дитину з інвалідністю (до досягнення нею 18 років). Законопроєкт №3978, у разі його схвалення, матиме вплив на показники наповнення бюджету, проте не містить фінансово-економічного обґрунтування. Окрім того, проєкт не вирішує питання впливу добровільної сплати ЄСВ на пенсійне забезпечення таких осіб, зарахування вказаних періодів до страхового стажу. Законопроєкт надає можливість добровільно сплачувати ЄСВ особам, які виховують дитину з інвалідністю, незалежно від групи інвалідності, проте не бере до уваги, що дитині не присвоюється група інвалідності взагалі.
 
Рекомендація Юридичної сотні: відхилити законопроєкт.
 
Невизнання результатів виборів президента Білорусі (проєкт постанови №3988 від 14.08.2020)
Автори проєкту пропонують Верховні Раді Україні прийняти постанову, якою засудити застосування сили проти громадян, що вийшли на мирний протест у Білорусі, закликати Лукашенка Олександра до діалогу з протестуючими та припинити застосування насильства, визнати факти правопорушень під час передвиборчої кампанії та виборів президента Білорусі 2020 року, а також, загалом, не визнати результати виборів президента Білорусі 9 серпня 2020 року.
Рекомендація Юридичної сотні: підтримати проєкт.
 
 
 Про вихід України з угод СНД (№ 0064 та №0065 від 13.08.2020)
Законопроєкти пропонують вийти Україні з двох угод СНД, зокрема Протоколу про затвердження Положення про порядок організації і проведення спільних антитерористичних заходів на територіях держав-учасниць СНД (№ 0064) та Рішення про створення та діяльність Антитерористичного центру держав-учасниць СНД (№0065). Прийняття таких законопроєктів продовжить процес виходу України з СНД та денонсації угод, які ми встигли підписати, будучи державою-учасницею СНД до 2014 року. З початком збройної агресії РФ на території України та сприяння останньою розвитку сепаратизму та тероризму на Сході України, Україна розпочала процес виходу з різних угод СНД. Старт цьому процесу був покладений рішенням РНБО від 19 березня 2014 року.
 
Рекомендація Юридичної сотні: підтримати законопроєкти.
 

[/tm_pb_text][tm_pb_text admin_label=”Text” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

19 серпня 2020

Аналізуємо нові законопроєкти, зареєстровані у ВРУ.

[/tm_pb_text][/tm_pb_column][tm_pb_column type=”1_3″][/tm_pb_column][/tm_pb_row][/tm_pb_section]

You may also like