110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Як на роботі виплачують заробітну плату військовим?

ВИПЛАЧУЄТЬСЯ 2 РАЗИ НА МІСЯЦЬ (ст. 115 Кодексу про працю)

 

Постанова Кабміну №100 від 08.02.1995

«Про затвердження Порядку обчислення середньої зарплати»

УВАГА! У вересні 2021 Кабмін затвердив постанову від 01 липня 2021 року № 917, до якої змінився порядок обчислення середньої заробітної плати, затверджений постановою КМУ № 100. Відтепер під час обчислення середньої заробітної плати не враховуються виплати, пов'язані зі святко- вими датами, і грошова винагорода за сумлінну працю та зразкове виконання службових обов'язків. Також змінено порядок нарахування премій та інших заохочувальних виплат за підсумками роботи за певний період. Такі суми нараховуються помісячно, навіть якщо виплачені за інший період. Тобто премія в кінці кварталу, наприклад, розбивається на три частини.

кар

УВАГА! При відсутності виплат за останні два місяці, беруться попередні два місяці або розрахунок згідно окладу. Якщо особа пропрацювала менше 2-х місяців, то за фактично відпрацьований час.

ВАЖЛИВО!
Дані розрахунки середньої заробітної плати актуальні для педагогічних і науково-педагогічних
працівників на період військової служби за призовом під час мобілізації чи за контрактом, а
також для добровольців територіальних громад на час виконання державних або громадських
обов’язків, якщо ці обов’язки здійснюються в робочий час.

УВАГА!
У вересні 2021 КМУ затвердив постанову від 01 вересня 2021 року № 917, відповідно до якої змінився порядок обчислення середньої заробітної плати, затверджений постановою КМУ № 100.
Відтепер під час обчислення середньої заробітної плати не враховуються виплати, пов’язані зі святковими датами, і грошова винагорода за сумлінну працю та зразкове виконання службових обов’язків.
Також змінено порядок урахування премій та інших заохочувальних виплат за підсумками роботи за певний період. Такі суми нараховуються помісячно, навіть якщо виплачені за інший період. Тобто премія в кінці кварталу, наприклад, розбивається на три частини.