110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Що таке територіальна оборона?

Нині одним із пріоритетних напрямів розвитку служби у військовому резерві стало поповнення резервістами військових частин територіальної оборони, аби створити нову систему регіональної оборони в державі. Крім участі в планових навчальних зборах, резервісти ТрО проходять підготовку в добровільному  безоплатному порядку, зокрема у вихідні дні та вечірні години.

УВАГА!
Стаття 17 Конституції України: «Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього українського народу.

Pamyatka Uchasnyka Icons 01

Територіальна оборона діє відповідно до Закону «Про основи національного спротиву», який набув чинності 1 січня 2022 року

 

Сили територіальної оборони — легка піхота, яка допомагатиме основним силам ЗСУ охороняти важливі об’єкти або кордон, чергувати на блокпостах або протидіяти диверсантам чи іншим незаконним групам на своїй території.

 

Тероборона підпорядковується командуванню ЗСУ через командувача Сил територіальної оборони.

 

Які завдання ТрО?

  • участь у посиленні охорони та захисті державного кордону;
  • забезпечення умов для безпечного функціонування органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування та органів військового управління;
  • забезпечення умов для стратегічного (оперативного) розгортання військ (сил) або їх перегрупування;
  • розвідувальні чи інформаційно-психологічні операції та інші.