110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Коли військовий-контрактник може відпочити?

(Статут внутрішньої служби військовослужбовців ЗСУ ст. 199, 201)

Pamyatka Uchasnyka Icons 89


Для військових (крім строковиків та курсантів) установлюється п'ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями.

Pamyatka Uchasnyka Icons 88

Заходи забезпечення бойової та мобілізаційної готовності військової частини виконуються за наказом командира в будь-який час доби з наданням військовослужбовцям не менше ніж 4 години відпочинку на добу

УВАГА! Розподіл службового часу військовослужбовців визначається розпорядком дня, який затверджує відповідний командир в/ч в порядку, визначеному статутами ЗСУ.

Pamyatka Uchasnyka Icons 87

 

За час несення служби в добовому наряді у вихідні, святкові та неробочі дні день відпочинку надається протягом тижня т. 294 Статуту).

 

За невикористані через несення бойового чергування вихідні, святкові та неробочі дні надається відпочинок протягом тижня (ст. 335 статуту).

 

В особливий період на військові частини додатково покладається завдання з надання військовослужбовцям (крім строковиків та курсантів), які виконували службові обов’язки у вихідні, святкові та неробочі дні поза пунктами постійної дислокації військової частини, іншого часу для відпочинку, у тому числі з можливістю виїзду до місця проживання сім’ї. (Інструкція про організацію в ЗСУ соціального і правового захисту військовослужбовців, військовозобов’язаних та резервістів, призваних на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори, і членів їхніх сімей, працівників ЗСУ, затверджена наказом Міноборони від 19.01.2016 №27).


Для отримання днів відпочинку зверніться з рапортом до командира в/ч.


УВАГА! Перенесені дні відпочинку не компенсуються в грошовому еквіваленті.