110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Святослав Федорів добровільно пішов на війну у 2014 році та заключив контракт “до кінця особливого періоду”. Святослав звернувся до юриста Юридичної сотні Анастасії Бородулі взимку 2017 року: спершу за консультацією стосовно грошового забезпечення, а пізніше за правовою допомогою стосовно розірвання контракту.

Відповідно до Директиви МОУ від 15.02.2017 № Д-2 «Про визначення строків та обсягів звільнення військовослужбовців з військової служби» командування військової частини, де проходив службу Святослав, склали графік звільнення, у якому датою звільнення військовослужбовця було зазначено 12 липня 2017 року.

Прийняття Закону 5337 стало першим кроком у процесі звільнення військових, які мають “безстрокові контракти” та контракти яких продовжились. Водночас на гарячій лінії Юридичної сотні кількість дзвінків стосовно умов звільнення та можливості переукласти контракт збільшилися майже вдвічі.

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1769-19

Наші дії:

Складання письмового рапорту на звільнення.

За декілька тижнів до зазначеної дати звільнення командир в усній формі повідомив Святослава, що його буде направлено у відрядження, а дата звільнення переноситься на невизначений термін.

Звернення до Юридичного департаменту Міністерства оборони України з описом ситуації.

Результат:

Сьогодні Святослав Федорів був звільнений з військової служби за контрактом.

Бажаємо Святославу легкого повернення до мирного життя!