110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Андрій Рузанов брав участь у забезпеченні антитерористичної операції, спеціаліст 1 категорії оперативної та бойової підготовки Луганського обласного військового комісаріату. Його рідне місто Сєвєродонецьк пережило окупацію російськими військами у травні-червні 2014 року, тому інакшого рішення, ніж як йти захищати домівку, він не мав.

До Юридичної сотні Андрій звернувся вже після звільнення в запас з питанням стосовно отримання путівки для проходження санаторно-курортного лікування.

Проблема полягала у тому, що у органі соціального захисту з нього вимагали додаткові документи, які не передбачені законодавством, а конкретно – довідку з місця роботи про те, що він не отримував путівки раніше.

Відповідно до пункту 5 Постанови КМУ від 31 березня 2015 р. № 200 особа має подати заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о, копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни, копію військового квитка (за наявності) та копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань АТО в районах її проведення.
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/200-2015-%D0%BF

Допоміг Андрію юрист Юридичної Сотні Антон Красов.

Наші дії:

1) надано консультацію та правову оцінку діям посадових осіб управління соцзахисту
2) складено заяву до управління соцзахисту щодо надання санаторно-курортного лікування
3) надано консультацію щодо реєстрації та надсилання даної заяви до управління соцзахисту

Результат:

В управлінні органу соціального захисту повторно жодних документів не вимагали, надали путівку до санаторію “Золота Нива”.