110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Тепер ви можете отримати платні послуги адвокатів Юридичної сотні

платнне

8 жовтня 2020

Ми розширюємо напрям правової допомоги та додаємо до переліку безкоштовних послуг також платні.

Ви знаєте, що останні 2 роки ми надаємо тільки первинну безоплатну правову допомогу, тобто консультуємо на гарячій лінії, в соціальних мережах, допомагаємо зі складанням рапортів, заяв, скарг. Також ветерани мають право на отримання безкоштовних юридичних послуг в системі безоплатної правової допомоги. Проте ми досі отримуємо звернення щодо представництва в органах влади та судах, захисту в кримінальних провадженнях, супроводу бізнесу.
Ми вирішили започаткувати напрям платних юридичних послуг. 10% від прибутку буде йти на забезпечення безоплатної правової допомоги захисникам та їх сім’ям. Тож, якщо ви не є ветераном, військовим чи членом сім’ї загиблого, але потребуєте юридичної допомоги, ми також готові надати вам юридичну допомогу, а ваш внесок допоможе ветерану.

Поки що платні юридичні послуги доступні тільки в м. Києві та Київській області. Надалі планується розширення.
Всі безоплатні послуги, які ми надавали і надаємо зараз, залишаються безоплатними. Телефонуйте на гарячу лінію 0 800 308 100 і ми проконсультуємо вас з питань проходження військової служби чи реалізації ветеранських прав і гарантій, а також допоможемо зі складанням документів.

Якщо ви потребуєте супроводу в суді і хочете, щоб за це взялись фахівці Юридичної сотні, чи ваш бізнес потребує юридичної підтримки, напишіть на: volunteerslh@gmail.com та телефонуйте 0800 308 100.

You may also like