110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Стройовий статут ЗСУ втратить чинність

статут

[tm_pb_section admin_label=”section”][tm_pb_row admin_label=”row”][tm_pb_column type=”4_4″][tm_pb_text admin_label=”Text”]

7 лютого 2020

Верховна Рада прийняла законопроект №2466 про визнання таким, що втратив чинність, Закону України “Про Стройовий статут Збройних сил України”. Це означає, що з 1 березня 2020 року Стройовий статут ЗСУ втратить чинність.

[/tm_pb_text][tm_pb_image admin_label=”Image” src=”https://legal100.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/statut-vtratit-chinnist.png” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/tm_pb_image][tm_pb_text admin_label=”Text” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Чому?
Такі зміни вностяться для того, щоб законодавство України відповідало євроатлантичним нормам та критеріям членства в НАТО.

Що саме змінюється?
Врегулювання питань, котрі раніше були визначені Законом України “Про Стройовий статут Збройних сил України”, буде віднесено до повноважень Міністерства оборони України. Тобто відтепер саме міністерство на рівні підзаконних нормативно-правових актів буде визначати:
– стройові прийоми і рухи військовослужбовців без зброї та із зброєю;
– строї підрозділів та військових частин у пішому порядку і на машинах;
– порядок виконання військового вітання, проведення стройового огляду;
– місце Бойового Прапора військової частини у строю, порядок його внесення і винесення;
– обов’язки військовослужбовців перед шикуванням і в строю та вимоги до їх стройового навчання.

До 1 березня 2020 року Кабінет Міністрів повинен привести у відповідність нормативно-правові акти та передбачити такі повноваження для Міністерства оборони України.

[/tm_pb_text][/tm_pb_column][/tm_pb_row][/tm_pb_section]

You may also like