110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Проєкт “Плюс Плюс ++” – ветеранський простір в обласних та районних центрах та інші новини тижня

YS100 ++ Fb

[tm_pb_section admin_label=”section”][tm_pb_row admin_label=”row”][tm_pb_column type=”4_4″][tm_pb_text admin_label=”Text”]

27 липень 2021

Новини тижня у сфері ветеранських справ

[/tm_pb_text][tm_pb_image admin_label=”Image” src=”https://legal100.org.ua/wp-content/uploads/2021/07/YS100__fb.png” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” /][tm_pb_text admin_label=”Text” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Проєкт “Плюс Плюс ++” або ветеранський простір в обласних та районних центрах
Veteran Hub оголошує про початок проєкту «Плюс Плюс ++» для всіх охочих відкрити ветеранський простір в обласних та районних центрах. Для створення простору «Плюс Плюс ++» партнер надає приміщення розміром приблизно 30 метрів квадратних. Veteran Hub меблює це приміщення, забезпечує доступ ветеранів до інтернету та надає стандарти обслуговування клієнтів. Вести операційну й наповнювати простір подіями буде партнер.
Детальну інформацію про проєкт, правила конкурсу та шаблони документів можна знайти за посиланням: https://veteranhub.com.ua/plus-plus.

Доплата до пенсії деяких осіб з інвалідністю І групи
З 1 липня особи з інвалідністю І групи, якщо їхній розмір пенсії не досягає 2200 гривень з усіма надбавками, підвищеннями, допомогами, мають право на щомісячну доплату в сумі, що не вистачає до зазначеного розміру.
Джерело: постанова КМУ від 21 липня 2021 року № 748

Посадовий оклад курсантів ВЗВО, ліцеїстів
Уряд затвердив схему тарифних коефіцієнтів, відповідно до якої збільшені коефіцієнти для курсантів із числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, а також ліцеїстів військових ліцеїв, військово-морських ліцеїв, ліцеїв-інтернатів, ліцеїв цивільного захисту та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, ліцеїв з військово-спортивною підготовкою із числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.
Також КМУ встановив, що посадові оклади за розрядами тарифної сітки курсантам та ліцеїстам ліцеїв із числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування визначаються шляхом множення на відповідний тарифний коефіцієнт розміру прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку, установленого законом на 1 січня, а після досягнення такими дітьми 18 років — розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 1 січня.
Джерело: постанова КМУ від 21 липня 2021 року № 751

Компенсація за харчування дітям із членів сімей загиблих
Кабмін уніс зміни до постанови про норми харчування військовослужбовців, указавши, що діти із числа членів сімей загиблих мають право на неприпинення компенсації встановленої вартості норм харчування за час відпустки військовослужбовців строкової служби, курсантів.
Джерело: постанова КМУ від 21 липня 2021 року № 749

[/tm_pb_text][/tm_pb_column][/tm_pb_row][/tm_pb_section]

You may also like