Юридична Сотня допомогла 67 000 захисників України

Підтримати проєкт

Номер гарячої лінії:  0 800 308 100

Презентація проектів випускників Школи Юридичної Сотні

6 березня 2019

28 лютого та 1 березня 2019 року відбулися презентації проектів випускників Школи Юридичної Сотні перед донорськими організаціями. Учнями Школи стали лідери та лідерки ветеранських організацій та громадських організацій, які допомагають ветеранам. Школа Юридичної Сотні тривала протягом жовтня 2018 – лютого 2019 рр. у Чернігові, Одесі, Львові та Кропивницькому.

Презентація проекту була заключним завданням Школи, під час якого учасники мали змогу отримати відгуки та рекомендації не лише від тренерів та координаторів Школи, а також від людей, які безпосередньо беруть участь у відборі проектних заявок в межах конкурсів різних донорських організацій.

Протягом двох днів було презентовано 55 соціальних ініціатив, які мають намір реалізувати випускники Школи Юридичної Сотні. Зокрема, учасниками були розроблені проекти, спрямовані на патріотичне виховання, інклюзивний розвиток суспільства, захист прав людини, психосоціальну адаптацію різних категорій населення, підвищення правосвідомості, підвищення політичної культури населення, бізнес-навчання для ветеранів тощо. Пишаємось своїми випускниками та віримо, що у вас обов’язково вийде реалізувати заплановане!

Проект фінансується Міністерством міжнародних справ Канади.

Більше фотографій за посиланням.

Фото: Артем Галкін