110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Парламент затвердив вітання “Слава Україні” в ЗСУ і Поліції

Верховна рада України схвалила в другому читанні законопроект 9036 про зміну вітання у Збройних силах України та Національної поліції на “Слава Україні – Героям Слава!”.
Згідно з проектом, особа, яка вручила бойовий прапор, вітає особовий склад військової частини з одержанням прапора словами “Слава Україні”. Особовий склад військової частини на привітання відповідає “Героям слава”. Після цього командир військової частини виступає із відповідним словом.
Також зазначено, що на вітання начальника або старшого за військовим званням “Слава Україні” всі військовослужбовці, що знаходяться у строю, відповідають: “Героям слава”. Якщо начальник або старший за військовим званням прощається, на його слова “Слава Україні” військовослужбовці відповідають: “Героям слава”.
Відповідно до закону, у тексті статуту слова “товаришу” замінити відповідно словами “пане (пані)”.
Крім того, закон “Про Національну поліцію” доповнюється статтею 201 такого змісту: “Вітання поліцейських під час перебування у строю. На вітання керівника або старшого за спеціальним званням “Слава Україні” всі поліцейські, які перебувають у строю, відповідають: “Героям слава”. Якщо керівник або старший за спеціальним званням прощається, на його слова “Слава Україні” поліцейські відповідають: “Героям слава”.

You may also like