110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Новини тижня у сфері ветеранських справ від 14 вересня 2020

новини

[tm_pb_section admin_label=”section”][tm_pb_row admin_label=”row”][tm_pb_column type=”4_4″][tm_pb_text admin_label=”Text” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

14 вересня 2020

Аналіз Юридичної сотні основних новин тижня.

[/tm_pb_text][tm_pb_image admin_label=”Image” src=”https://legal100.org.ua/wp-content/uploads/2020/09/novini.png” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” /][tm_pb_text admin_label=”Text” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

КМУ

Постановою Кабінету Міністрів України від 09 вересня 2020 р. № 798 було внесено зміни до Порядку виплати грошової компенсації особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту за піднайом (найом, оренду) ними жилих приміщень та визначення її розміру і умов виплати. Змінюється максимальний розмір грошової компенсації (відтепер він буде обчислюватися не від мінімальної заробітної плати, а залежно від прожиткового мінімуму для працездатних осіб станом на 1 січня календарного року (для Києва граничний розмір буде дорівнювати 2 прожитковим мінімумам, що складає 4204 грн, для обласних центрів – 3153 грн, для інших населених пунктів – 2102 грн). До переліку необхідних документів для отримання компенсації було включено копію договору найму (оренди) житла. Грошова допомога не буде виплачуватись у випадку піднайому (найму, оренди) жилого приміщення  особою рядового або начальницького складу, курсантом у близьких осіб та членів сім’ї, які визначені у статті 1 Закону України «Про запобігання корупції». Детальніше з текстом постанови можна ознайомитись за посиланням.

Відповідно до постанови КМУ від 09 вересня 2020 р. № 797 (яка вносить зміни до постанови КМУ від 12 травня 1994 р. № 302 «Про порядок видачі посвідчень і нагрудних знаків ветеранів війни») виготовлення у 2020 році бланків та нагрудних знаків для ветеранів війни здійснюється за рахунок і в межах асигнувань, передбачених у державному бюджеті для Міністерства соціальної політики. Деталі за посиланням.

Міністерство у справах ветеранів України оприлюднило методичний посібник «Як підготувати якісний соціальний проєкт?», ознайомитись з яким можна за посиланням.

Міністерство оборони України наказом від 31.08.2020 року №309 затвердило нове Положення про Директорат інформаційної політики у сфері оборони та стратегічних комунікацій МОУ. Цей документ визначає основні завдання і функції Директорату, порядок його взаємодії з іншими структурними підрозділами, визначає коло повноважень Директорату, його посадових осіб. З текстом Положення можна ознайомитись за посиланням.

На сайті Міністерства соціальної політики України розпочато обговорення проєкту постанови про Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг (це автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для збирання, реєстрації, накопичення, зберігання, використання, знеособлення і знищення даних про надавачів та отримувачів соціальних послуг, визначених законодавством, що складається з трьох розділів: Надавачі соціальних послуг – юридичні особи та фізичні особи – підприємці; Надавачі соціальних послуг – фізичні особи; Отримувачі соціальних послуг). Взяти участь в обговоренні можна за посиланням до 07 жовтня 2020 року.

[/tm_pb_text][/tm_pb_column][/tm_pb_row][/tm_pb_section]

You may also like