110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Навчальна практика для студентів юридичних спеціальностей у ГО “Юридична сотня”

Навчальна практика для студентів юридичних спеціальностей у ГО “Юридична сотня”

22 лютого 2021

Запрошуємо студентів юридичних спеціальностей пройти навчальну практику в ГО “Юридична сотня”.

Переваги: ознайомлення із діяльністю громадянського суспільства та державних установ зсередини, гнучкий графік, різноманітні завдання, дистанційна робота (за бажанням, можлива робота у Veteran Hub у Києві) та дружній колектив.

За результатами проходження стажування надаємо сертифікати та рекомендації. Є можливість подальшого працевлаштування, формуємо кадровий резерв осіб з-поміж стажерів та практикантів.

Вимоги до кандидатів: Базові знання адміністративного, цивільного, способів захисту прав (адміністративний порядок та судовий), норм процесуального законодавства; Бажання навчатись та відповідальне ставлення до роботи.

Надсилайте Ваше резюме на пошту: volunteerslh@gmail.com
тел: 0976547937, Наталя.

ГО “Юридична сотня” надає соціально-правовий захист учасникам російсько-української війни, членам їхніх сімей, а також членам сімей загиблих військовослужбовців. Організація є автором аналітичних звітів, змін до законодавства, залучалася до створення Міністерства у справах ветеранів. Зараз є резидентом Veteran Hub у Києві та належить до коаліції Реанімаційного пакета реформ. У 2020 році британський аналітичний центр Chatham House назвав юристів Юридичної сотні головними експертами щодо ветеранських справ в Україні.

You may also like