110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Навчальна практика для студентів юридичних спеціальностей у ГО “Юридична сотня”

Навчальна практика для студентів юридичних спеціальностей у ГО “Юридична сотня”

[tm_pb_section admin_label=”section”][tm_pb_row admin_label=”row”][tm_pb_column type=”4_4″][tm_pb_text admin_label=”Text”]

22 лютого 2021

Запрошуємо студентів юридичних спеціальностей пройти навчальну практику в ГО “Юридична сотня”.

[/tm_pb_text][tm_pb_image admin_label=”Image” src=”https://legal100.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/YS100_praktika_studenti.png” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” /][tm_pb_text admin_label=”Text” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Переваги: ознайомлення із діяльністю громадянського суспільства та державних установ зсередини, гнучкий графік, різноманітні завдання, дистанційна робота (за бажанням, можлива робота у Veteran Hub у Києві) та дружній колектив.

За результатами проходження стажування надаємо сертифікати та рекомендації. Є можливість подальшого працевлаштування, формуємо кадровий резерв осіб з-поміж стажерів та практикантів.

Вимоги до кандидатів: Базові знання адміністративного, цивільного, способів захисту прав (адміністративний порядок та судовий), норм процесуального законодавства; Бажання навчатись та відповідальне ставлення до роботи.

Надсилайте Ваше резюме на пошту: volunteerslh@gmail.com
тел: 0976547937, Наталя.

ГО “Юридична сотня” надає соціально-правовий захист учасникам російсько-української війни, членам їхніх сімей, а також членам сімей загиблих військовослужбовців. Організація є автором аналітичних звітів, змін до законодавства, залучалася до створення Міністерства у справах ветеранів. Зараз є резидентом Veteran Hub у Києві та належить до коаліції Реанімаційного пакета реформ. У 2020 році британський аналітичний центр Chatham House назвав юристів Юридичної сотні головними експертами щодо ветеранських справ в Україні.

[/tm_pb_text][/tm_pb_column][/tm_pb_row][/tm_pb_section]

You may also like