110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Мистецька експозиція PLUS 1 у Києві, присвячена загиблим військовослужбовцям у російсько-українській війні

IMG 2082

14 вересня 2020

Радимо відвідати важливу мистецьку експозицію PLUS 1 у Києві на Михайлівській площі, напроти Стіни пам’яті. Автором фотографій є Юрій Білак, французький фотограф українського походження. Юридична сотня надавала юридичну підтримку для організації цієї виставки.

Через призму авторських фотографій українські сім’ї розповідатимуть історій своїх близьких – загиблих на війні з Росією українських військових. Кожна сім’я обрала одну сімейну реліквію – річ, яка є найпам’ятнішим нагадуванням про своїх найрідніших: батьківська куртка, гітара, лицарські обладунки, книги. Ці реліквії постають певним продовженням людей, яких фізично зараз з нами немає. А за допомогою QR-коду кожен відвідувач зможе перейти на сайт проекту і детальніше ознайомитися з кожною історією.

Героями проекту стали вчорашні вчителі, журналісти, будівельники, програмісти, моряки, студенти, кадрові військові. Як і більшість з нас, багато з них вчора були цивільними, а вже завтра – військовими. Тут зібрані історії людей з Маріуполя, Житомира, Харкова, Коломиї тощо. Команда проекту показала всю ширину географії, яка у війні зблизила громадян України у боротьбі за право на вільне життя, перш за все розповідаючи про них як про звичайних людей, зі своїми перемогами та поразками. Ними стали: співак французької опери Василь Сліпак, український заробітчанин Володя Питак, що десять років жив у США, японіст Свят “Скельд” Горбенко і моряк Андрій Назаренко.

Переглянути усі фото та прочитати історії можна також на сайті.

Виставка у Києві триватиме до кінця вересня.

Завтра виставку PLUS 1, на день, перенесуть під будівлю Парламенту, щоб привернути увагу депутатів до російських воєнних злочинів в Україні. Слідкуйте за акцією  “Будильники для депутатів від жертв воєнних злочинів”.

You may also like