110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Грошова премія до Дня захисників і захисниць України (14 жовтня)

14 жовтня премія

13 жовтня 2021

Міністр оборони Андрій Таран видав окреме доручення про виплату грошової премії в розмірі 2500 гривень до Дня захисників і захисниць УкраїниПередбачається, що виплату отримають військовослужбовці ЗСУ та Головного управління розвідки Міноборони, які не мають дисциплінарних стягнень. Премія не поширюється на військовослужбовців строкової військової служби та курсантів із числа громадян, які не проходили військову службу.

На нашу гарячу лінію вже надходить багато запитань щодо такої виплати, спробуємо відповісти.

  • Чи буде така виплата ветеранам, які не є чинними військовослужбовцями? — Ні, ця премія лише для чинних військовослужбовців.
  • Щодо виплат ветеранам: загальнодержавної виплати не передбачено, проте часто існують місцеві виплати. Чи є у вашому населеному пункті така виплата, можете дізнатися за місцем проживання в міськраді, органі соцзахисту чи на сайтах місцевих рад (найлегше погуглити, про це завжди пишуть).
  • Чи має значення ветеранський статус для отримання виплати? — Ні, не має.
  • Чи виплачуватимуться кошти всім військовослужбовцям? — У тексті доручення зазначено: “дозволяю заохотити військовослужбовців, які не мають не знятих дисциплінарних стягнень”, тому вважаємо, що така виплата передбачається всім військовим, у яких відсутні або зняті дисциплінарні стягнення.
  • Коли виплатять? — Достеменно невідомо, проте є інформація, що багатьом військовим уже надійшли кошти.

Підстава: окреме доручення міністра оборони № 16196/з від 12 жовтня 2021.

You may also like