110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Голова Юридичної Сотні Леся Василенко закликала завершити роботу з формування Міністерства ветеранів України

News Blog

[tm_pb_section admin_label=”section”][tm_pb_row admin_label=”row”][tm_pb_column type=”4_4″][tm_pb_text admin_label=”Text” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Голова Юридичної Сотні Леся Василенко закликала Кабінет Міністрів України, голів фракцій та народних депутатів завершити роботу з формування Міністерства ветеранів України. Про це вона заявила під час виступу на форумі «Там, де ми – там Україна».

«Кабінет Міністрів України має прийняти постанову про створення Міністерства у справах ветеранів та подати на голосування Верховної Ради кандидатуру міністра. Якщо у перші тижні вересня депутати не проголосують за посаду міністра, то про створення Міністерства у справах ветеранів можна забути надовго, адже попереду виборчий процес», – заявила Леся Василенко.

Леся Василенко наголосила, що потягом роботи проектного офісу зі створення Мінветеранів, до нього долучилося понад 80 волонтерських та ветеранських організацій, було опитано громадськість з різних областей України. «Модель, яку було запропоновано, є схожою на модель Міністерства у справах ветеранів у США. Напрямками, якими опікуватиметься Міністерство ветеранів в Україні буде: охорона здоров’я, соціальний захист та вшанування пам’яті. Йдеться не про мізерні «подачки», а про підтримку від держави в процесі повернення ветерана з війни до мирного життя.»

News Blog

«При нинішній системі складно зрозуміти хто несе відповідальність, якщо послуга не надається, якщо необхідні інформація не донесена до ветерана. Після створення Міністерства ветеранів така ситуація зміниться. Іншою причиною створення Мінветеранів є залучення повного потенціалу міжнародної фінансової допомоги, яку вже готові надати міжнародні партнери Україні, проте нині немає відповідного єдиного органу для підтримки ветеранів», – зазначила Леся Василенко.

Під час другого дня форуму Леся Василенко наголосила на необхідності прийняття законопроектів для ветеранів: “Давайте мобілізуємо зусилля волонтерів, громадськості, депутатів для того, щоб уже в перші тижні вересня могли бути прийняті законопроекти, необіхідні для учасників російсько-української війни.”

Детальніше про законопроекти у презентації

[/tm_pb_text][tm_pb_button admin_label=”Завантажити презентацію” button_url=”https://legal100.org.ua/wp-content/uploads/2018/09/Zakonodavchi_zminy-copy.pdf” url_new_window=”off” button_text=”Завантажити презентацію” button_alignment=”left” custom_button=”off” button_letter_spacing=”0″ button_use_icon=”default” button_icon_placement=”right” button_on_hover=”on” button_letter_spacing_hover=”0″ module_class=”link yellow-link”] [/tm_pb_button][/tm_pb_column][/tm_pb_row][/tm_pb_section]

You may also like