110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Соціологічне дослідження: ставлення ветеранів до пільг

Соціологічне дослідження ставлення ветеранів до пільг

Соціологічне дослідження ставлення ветеранів до пільг

У четвер, 3 жовтня з 14:00 до 15:30 в “Українському кризовому медіацентрі” (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться презентація та обговорення результатів соціологічного дослідження “Ставлення ветеранів до пільг”. Організатором заходу є громадська організація “Юридична сотня”.

Метою заходу є обговорення результатів соціологічного дослідження, яке детально розкриває ставлення ветеранів до наявних у них державних пільг. Дане соціологічне дослідження було проведено компанією Kantar.

Завантажити звіт про соціологічне дослідження: https://legal100.org.ua/analytics/rezultati-sotsiologichnogo-doslidzhennya-stavlennya-veteraniv-do-pilg/

Ви дізнаєтеся:
Як різняться потреби ветеранів залежно від поколінь?
Хто має право вважатися ветераном?
Якими пільгами найбільше користуються ветерани, а в яких найменш зацікавлені?

Деякі дані дослідження:
Третина опитаних зазначає, що мала досвід порушення їх прав. При цьому про позитивний досвід захисту свої прав як ветеранів, говорить лише 17% респондентів.
Ще 43% вказують, що теоретично знають як захистити свої права, але досвіду такого не мали.
9% опитаних стикалися з проблемами на роботі та при працевлаштуванні, що були пов’язані з їх статусом ветерана. Три чверті випадків пов’язані саме з працевлаштуванням.

Спікери:
Леся Василенко – народна депутатка України
Олександр Козирєв – соціолог компанії Kantar
Юлія Морій – юристка ГО “Юридична Сотня”

До обговорення запрошуються представники ветеранських громадських організацій, Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, ЗМІ.

Акредитація для представників ЗМІ на місці.
За додатковими запитаннями звертайтесь до Олени Лисенко, керівниці комунікаційного напряму ГО “Юридична сотня”: 050 6 94 84 52, legal100.pr@gmail.com