110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Долучайтеся до вдосконалення порядку фінансування проєктів ветеранських ГО

обговорення

[tm_pb_section admin_label=”section”][tm_pb_row admin_label=”row”][tm_pb_column type=”4_4″][tm_pb_text admin_label=”Text”]

12 серпня 2020

Долучайтеся до громадського обговорення проєкту Постанови КМУ, яка регулює порядок фінансування проєктів ветеранських ГО, що триває у Міністерстві у справах ветеранів.

[/tm_pb_text][tm_pb_image admin_label=”Image” src=”https://legal100.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/obgovorennya.png” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” /][tm_pb_text admin_label=”Text” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Повна назва проєкту постанови: “Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки громадських об’єднань ветеранів на виконання загальнодержавних програм (проєктів, заходів), заходи з відвідування військових поховань і військових пам’ятників та з відзначення святкових, пам’ятних та історичних дат”.

Юридична сотня брала активну участь у розробленні цього проєкту постанови та закликає долучитись до громадського обговорення.

Зауваження і пропозиції до проєкту постанови приймаються до 07.09.2020 в письмовій та/або електронній формі на адресу: провулок Музейний, 12,  м. Київ, 01001, е-mail: dsiv@mva.gov.ua. Запитання для уточнення можна поставити за номером телефону: 044-281-08-44.

З порівняльною таблицеюпояснювальною запискою та проєктом постанови можна ознайомитися за посиланнями. 

 

[/tm_pb_text][/tm_pb_column][/tm_pb_row][/tm_pb_section]

You may also like